Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny

Nocleženka

Velice si vážíme štědré pomoci veřejnosti, která v této zimní sezóně vyjádřila velkou solidaritu s lidmi bez domova. Pro zimní sezónu 2017/2018 bylo zakoupeno zhruba 30 000 Nocleženek, což je maximální počet u kterého můžeme garantovat uplatnění do jara letošního roku. Nocleženky, které dárci zakoupí od 3. 3. 2018, budou lidem bez domova rozdávány počátkem následující zimní sezóny. DĚKUJEME!!!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Nocleženky pomáhají! Děkujeme za váš zájem!
 
Velice si vážíme štědré pomoci veřejnosti, která v této zimní sezóně vyjádřila velkou solidaritu s lidmi bez domova. Pro zimní sezónu 2017/2018 bylo zakoupeno zhruba 30 000 Nocleženek. Vzhledem k tomu, že do projektu jsou zapojeny noclehárny Armády spásy napříč Českou republikou, můžeme garantovat, že zakoupené Nocleženky k dnešnímu dni je schopna Armáda spásy uplatnit do jara letošního roku.

Vzhledem k tomu, že solidarita lidí nadále pokračuje a veřejnost nám stále zasílá žádosti o zakoupení Nocleženky, projekt dál pokračuje. Nocleženky, které dárci zakoupí od 3. 3. 2018, budou lidem bez domova rozdávány terénními pracovníky Armády spásy počátkem následující zimní sezóny.

Sledujte naše další aktuální projekty, například kampaň zdravotní péče o lidi bez domova. Více na www.armadaspasy.cz 

Jak projekt funguje?

Zima je pro lidi bez domova nejtěžším obdobím. Zakoupením NOCLEŽENKY v minimální hodnotě 100 Kč podpoříte konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci díky Vašemu daru strávit noc v teple noclehárny Armády spásy. Kromě přespání, má člověk bez domova v rámci noclehu zajištěnu i polévku s pečivem, teplý nápoj a má možnost se osprchovat a provést osobní hygienu.
Více informací naleznete na stránkách www.noclezenka.cz

Budeme si vážit i jakéhokoliv příspěvku nad rámec této základní částky, získané finance použijeme na renovaci a rozvoj nocleháren pro lidi bez domova.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobrý den,
v naší firmě dáváme našim zaměstnancům dárky v hodnotě 500,-Kč v den jejich narozenin. Náš kolega se rozhodl, že by svou částku rád věnoval na projekt Nocleženka. Já k tomu však potřebuji nějaký doklad, že jsem to zaplatím nebo pošlu peníze na výše uvedený účet, protože za A) aby mi to účetní mohla proplatit, za B) aby kolega měl nějaké ujištění, že peníze šly na dobrou věc. Budete tak moc hodní a informujete mě, jakým způsobem postupovat?

Předem moc děkuji.

S přáním hezkého dne

Andrea Gembalová
Chief Happiness Officer

M: +420 607 393 204
E: gembalova@iresoft.czAndrea Gembalová
500 Kč
Sahla jsem si tuto zimu tak dusevne na dno, v souvislosti se ztratou prace a placenim hypoteky, ze mi doslo jak krehka je linie mezi mit a nemit, byt doma a nebo nebyt nikde doma. Vsimala jsem si mnohem vic lidi bez domova na ulici, davala jim drobne nebo s nimi mluvila. Sledovala, zpravy, zda nekdo neumrznul venku. Bylo mi uzko. Proto tento projekt vitam a podporuji. Chci verit, ze nepadnu az dolu. Ze jim se podari, s nasi pomoci, stoupat nahoru.
Martina Izquierdo
100 Kč
Přeji příjemnou noc v teplé postýlce někomu z potřebných 😍.
Helena Čejchanová
100 Kč
100kč měsíčně mě nezrujnuje a někomu může zachránit život :)
Natálie Laura Kuncová
100 Kč
peace and love
David Bowie
400 Kč
Dobrou noc!
Inamjan Ibragimov
500 Kč
Kristýna
100 Kč
Mt
David Bowie
300 Kč
Přeji si, aby Nocleženka nebyla potřebná, protože to by pak znamenalo, že má každý svůj domov. Ale protože všichni to štěstí nemají, jsem ráda, když tahle malá kapka pomoci, udělá někomu radost. Tak dobrou noc.
Soňa Dudková
100 Kč