Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny

Nocleženka

Velice si vážíme štědré pomoci veřejnosti, která v této zimní sezóně vyjádřila velkou solidaritu s lidmi bez domova. Pro zimní sezónu 2017/2018 bylo zakoupeno zhruba 30 000 Nocleženek, což je maximální počet u kterého můžeme garantovat uplatnění do jara letošního roku. Nocleženky, které dárci zakoupí od 3. 3. 2018, budou lidem bez domova rozdávány počátkem následující zimní sezóny. DĚKUJEME!!!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Nocleženky pomáhají! Děkujeme za váš zájem!
 
Velice si vážíme štědré pomoci veřejnosti, která v této zimní sezóně vyjádřila velkou solidaritu s lidmi bez domova. Pro zimní sezónu 2017/2018 bylo zakoupeno zhruba 30 000 Nocleženek. Vzhledem k tomu, že do projektu jsou zapojeny noclehárny Armády spásy napříč Českou republikou, můžeme garantovat, že zakoupené Nocleženky k dnešnímu dni je schopna Armáda spásy uplatnit do jara letošního roku.

Vzhledem k tomu, že solidarita lidí nadále pokračuje a veřejnost nám stále zasílá žádosti o zakoupení Nocleženky, projekt dál pokračuje. Nocleženky, které dárci zakoupí od 3. 3. 2018, budou lidem bez domova rozdávány terénními pracovníky Armády spásy počátkem následující zimní sezóny.

Sledujte naše další aktuální projekty, například kampaň zdravotní péče o lidi bez domova. Více na www.armadaspasy.cz 

Jak projekt funguje?

Zima je pro lidi bez domova nejtěžším obdobím. Zakoupením NOCLEŽENKY v minimální hodnotě 100 Kč podpoříte konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci díky Vašemu daru strávit noc v teple noclehárny Armády spásy. Kromě přespání, má člověk bez domova v rámci noclehu zajištěnu i polévku s pečivem, teplý nápoj a má možnost se osprchovat a provést osobní hygienu.
Více informací naleznete na stránkách www.noclezenka.cz

Budeme si vážit i jakéhokoliv příspěvku nad rámec této základní částky, získané finance použijeme na renovaci a rozvoj nocleháren pro lidi bez domova.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Nejlépe utracené peníze. :)
Hana Kopečková
200 Kč
OKNA HNED - www.okna-hned.cz
Nikola Foret
Dobrý den, jsem rád, že mohu aspoň malým příspěvkem pomoci lidem, kteří nemají to štěstí jako my. Sdílím dál...
Vážím si toho,že mám teplo a kam se schovat,proto ráda podaruji i jednoho člověka,který v tomto strádá a ze srdce mu přeji klidnou teplou noc.
Hana Šlezingerová
100 Kč
Moc pěkný nápad! :-)
Zdeněk Fekar
100 Kč
Děkuji všem dobrovolníkům, kteří věnují svůj čas a elán pro potřebné lidi.
Iva Muziková
200 Kč
Very nice iniciative!
Joao Figueiredo
100 Kč
Děkuju, že se takhle hezky staráte o lidi. Je to super projekt. Posílám pozdrav z Calgary :)
Veronika
Veronika Slováková
Dobrou noc v měkké posteli...
Myrna
Rada pomožem :)
Zuzana Kerteszova
100 Kč