Mocní s námi často nehrají fér a my proti tomu vystupujeme. Obtěžujeme odpovědné všemi legálními prostředky tak dlouho, až v dané kauze dosáhneme konkrétní, pozitivní změny v zájmu široké veřejnosti. To stojí spoustu úsilí a peněz. Oceňte naši práci a podpořte nás. Děkujeme






Dobrý den,
velmi si vážíme Vaší finanční pomoci. Jen díky laskavým lidem jako jste vy můžeme pokračovat v naší práci .
Přeji hezký víkend a krásné vánoce
Vojtěch Razima
Diky, že děláte, co děláte.
Dobrý den,
velmi si vážíme Vaší finanční pomoci. Jen díky velkorysým lidem jako jste vy můžeme pokračovat v naší práci.
Přeji hezký víkend a krásné vánoce
Vojtěch Razima
...
...
Zdar Vaší přínosné práci, pracující důchodce
Dobrý den,
velmi děkujeme za Vaši podporu. Jen díky velkorysé pomoci lidí jako jste Vy, jsme to ještě nevzali.
Hezký víkend
Vojtěch Razima
Hodně sil!
Dobrý den,
velmi děkujeme za Vaši podporu. Jen díky velkorysé pomoci lidí jako jste Vy, jsme to ještě nevzali.
Hezký víkend
Vojtěch Razima
Je to užitečná aktivita.
Dobrý den,
velmi děkujeme za Vaši podporu. Jen díky pravidelné pomoci velkorysých lidí jako jste Vy, jsme to ještě nevzali.
Hezký víkend
Vojtěch Razima
Díky za dobrou práci.
Dobrý den,
velmi děkujeme za Vaši podporu. Jen díky pravidelné pomoci lidí jako jste Vy, jsme to ještě nevzali.
Hezký víkend
Vojtěch Razima
Prosím o zaslání darovací smlouvy na mailovou adresu: vranova@volny.cz . Děkuji
Dobrý den,
děkujeme za Vaši podporu. Bez velkorysých lidí bychom museli naši činnost už dávno ukončit a zavřít kancelář.
Pokud s tím budete souhlasit, zaslali bychom Vám potvrzení na počátku příštího roku. Určitě na Vás nezapomeneme. Potvrzení totiž posíláme pomocí robota. Pokud však budete trvat na potvrzení již nyní, tak ho samozřejmě ochotně vystavíme.
S poděkováním a přátelským pozdravem
Ing. Vojtěch Razima
zakladatel a ředitel Kverulant.org, o.p.s.
Když s veřejností mocní nehrají fér, bráníme ji.
Za dlouhodobou záslužnou práci ohledně čerpaček zaslouží Kverulant doživotní rentu :- ). R.B.
Ahoj Radku,
velmi děkuji za velkorysý dar a přeji hezký víkend.
Vojtěch
Hezký den, proč v případě MO nekoná PČR a ostatní orgány (státní zastupitelství?)?
Nepodílí se svou nečinností na této, dle mého názoru, trestné činnosti?
Dobrý den,
děkujeme za podporu. Bez velkorysých lidí jako jste Vy, by naše činnost nebyla možná.
Vaší otázce, proč v případě MO nekoná PČR a ostatní orgány (státní zastupitelství) a zda se tak nepodílí na této trestní činnost.
Příčin proč odpovědné orgány nekonají je jistě mnoho. Tou základní asi bude to, že si nechtějí pálit prsty ve střetu s mocnými politiky. Navíc na MO se kradlo vždy a zloději to už opravdu dobře umí a není snadné se jim dostat na kobylku.
A ano, souhlasím s vámi, že se svojí nečinností na této trestné činnosti přinejmenším nepřímo podílejí.
Přeji hezký víkend
Vojtěch Razima
Vaše práce je strašně důležitá a já Vás určitě budu stále podporovat!!!