Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Hospic sv. Jana N. Neumanna

Hospic je zařízením, jež pečuje o pacienty v terminální fázi jejich onemocnění. Poskytuje paliativní lékařskou péči těm, u nichž vítězná medicína vyčerpala všechny své možnosti. Světová zdravotnická organizace (WHO) definuje tuto péči jako „aktivní komplexní péči o pacienty, jejichž onemocnění již nereaguje na kurativní léčbu. Stěžejní je kontrola bolesti a dalších symptomů, psychologických, sociálních a duchovních potíží. Cílem paliativní péče je dosažení nejlepší možné kvality života pacientů a jejich rodin". Při přijímání pacienta je mu garantováno, že: - nebude trpět nesnesitelnou bolestí - v posledních chvílích nezůstane osamocen - za každých okolností zůstane zachována jeho lidská důstojnost

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Váš dar pomůže zlepšit péči o těžce nevyléčitelně nemocné a umírající.
Veřejná sbírka je povolena rozhodnutím KUJCK 47834/2020 na "Shromáždění finančních prostředků na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Jana N. Neumanna, např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice."
Příspěvky od dárců jsou z účtu Nadace Via, jako provozovatele portálu Darujme.cz, pravidelně převáděny na sbírkový účet č. 180 434 606/0600.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Odvádíte záslužnou práci, držím Vám palce. Krásné Vánoce a mnoho štěstí v roce 2019

Lukáš Štětina
1 000 Kč

Ze srdce dekuji, ze jste se pred nekolika lety hezky postarali o naseho dedecka a doprali mu dustojny odchod!

Andrea Němcová
500 Kč

Dobrý den, přeje celému kolektivu hospicu krásné vánoční svátky a hodně sil a do roku 2019.

Jana Kabeláčová

Miroslava Pancerová s rodinou a Vladimír Koller děkují celému týmu Hospicu sv. Jana N. Neumanna za obětavou péči o paní Ludmilu Kollerovou.

Vladimír Koller
10 000 Kč

Celému kolektivu moc děkuji za péči o moji maminku M. Trnkovou v jejích posledních chvílích a v neposlední řadě za podporu a péči i o nás - pozůstalé. H. Radová

Hana Radová
2 000 Kč

Vážíme si Vaší záslužné práce. Jitka a Jiří Lemberkovi

Jitka a Jiří Lemberkovi
500 Kč