ERA Česká republika, z.s.


Děti, mládež, rodina

ERA potřebuje nové matrace!

Milí přátelé, Vážení rodiče, už 33 let spolu tvoříme duchovní a společenství na faře v Křivsoudově. Pomozte nám prosím s nákupem nových matrací, abychom mohli i nadále kvalitně pořádat naše akce. Každý Váš dar je cenný!

vybíráme od 10.11.2025
1 450 Kč
vybráno 5 % z 30 000 Kč

zbývá

86 dní

přispěli

2 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Milí přátelé, vážení rodiče, bývalí účastníci ERA akcí a všichni, kterým je ERA blízká,
 
jak jistě víte, už více než 30 let s ERou tvoříme duchovní společenství a přátelské prostředí pro děti a mládež na všech našich akcích. Desítky víkendovek, Teen ERA Meetingy, duchovní akce a i vše ostatní by na faře v Křivsoudově nevzniklo bez vaší aktivity, ochoty a především modliteb.
 
Abychom mohli i nadále s láskou pečovat o místo, kde tolik z nás duchovně i lidsky vyrostlo, potřebujeme trochu praktické pomoci. Musíme na faru pořídit nové matrace.
 
Současné matrace nám věrně a dlouho sloužily, ale už začínají být na pokraji své životnosti. Nové matrace by nám pomohly pořádat naše akce ve větší kvalitě než doposud. Také by zlepšily celkové prostředí fary. 
 
Proto se se vší skromností s prosbou obracíme na Vás!
 
Prosíme Vás o dar na nákup nových matrací, protože Vaše podpora, ať už 50,-, 200,-, nebo více, bude mít konkrétní dopad! 
Umožní nám a další generaci dětí a mladých zažívat ERA akce s kvalitnějším zázemím.
 
(Ilustrační obrázek)

S vděčností a pozdravem
Tým ERA 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu