Centrum LOCIKA, z.ú.


Děti, mládež, rodina Lidská práva

Hledáme nové pravidelné dárce

Když k nám do LOCIKY poprvé přišel šestiletý Jindra, přinesl si s sebou nejoblíbenější hračky – dva samopaly. Bylo by pěkné vidět za tím obyčejnou klukovskou fascinaci zbraněmi. Jindra byl ale mnohokrát svědkem situace, kdy táta držel mámě u hlavy pistoli a křičel, že ji zabije. Podobné příběhy zažívají v České republice každoročně tisíce dalších dětí. Proto potřebujeme Vás.

vybíráme od 13.3.2024

přispělo

26 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V roce 2023 jsme pomohli více než 800 dětem, jako je Jindra. To je ale jen špička ledovce.
Násilí v rodině se v České republice týká tisíců dalších dětí, a ty potřebují Vaši pomoc.

Hledáme nové PRAVIDELNÉ dárce a dárkyně. Potřebujeme Vás. Potřebují Vás děti, které jsou vystaveny násilí. Je pro ně klíčové, aby v ČR existovala profesionální prevence, péče a ochrana před násilím.

Skutečná pomoc netkví jen v jednorázové či dlouhodobé terapii. Abychom mohli opravdu měnit dětské osudy, kromě terapeutické podpory je potřeba i systémových změn. A to je rozhodně běh na dlouhou trať.


Jak konkrétně pomoc pro Jindru vypadá?
Už je to nějaký čas, co Jindra i jeho maminka začali pravidelně docházet do LOCIKY. Dětská psycholožka poskytuje Jindrovi v Dětském advokačním centru specializovanou podporu. Terapeutka chlapci i  jeho mamince pomáhá vyrovnat se s tím, co zažili. Jindra pomalu dohání své vrstevníky a už si hraje i s jinými hračkami, než jsou samopaly.


Přidejte se k nám a pojďme společně měnit osudy dětí zažívajících násilí v rodině. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za to, co děláte!

Dárce
300 Kč

Díky, že pomáháte s námi!

Centrum LOCIKA, z.ú.

To, co děláte, je regulérní záchrana zdravého života.

Dárce