Nadační fond Slavie


Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině

Poslední přípravný zápas před startem jarní části sezony odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského proti FC Vion Zlaté Moravce – Vráble v neděli 4. února od 15:00 ve Fortuna Areně. Tentokrát ale půjde o více, než jen fotbal samotný.

vybíráme od 29.1.2024
6 800 Kč

přispělo

10 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Už od samého začátku ruské agrese stojí Slavia na straně Ukrajiny a svými aktivitami ji podporuje. Utkání se Zlatými Moravci, které hrají nejvyšší slovenskou ligu, bude dalším střípkem společné snahy vstoupit za hranice hřiště a pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba.
Výtěžek ze vstupného, které začne na 100 Kč, poputuje skrze sbírku Nadačního fondu Slavie přímo na pomoc na Ukrajině. Společně s neziskovou organizací Post Bellum a ukrajinským velvyslanectvím v České republice, kteří organizují sbírku Pomozte Ukrajině s Pamětí národa, budou vybrané finanční prostředky poskytnuté na nákup terénních sanitek a dalšího zdravotnického vybavení. Vstupné na utkání bude začínat na 100 Kč, ale fanoušci budou mohou přispět i více dle svého uvážení. 

Vzhledem k výjimečnosti utkání a jeho charitativní podstatě, prosíme všechny permanentkáře, aby si lístek – ekvivalent finančního daru, zakoupili rovněž. Ač mají držitelé permanentek přístup na všechna přípravná utkání zdarma, zde prosíme o sounáležitost a pochopení, že bez zakoupené vstupenky nebudou moci fanoušci zápas sledovat přímo ve Fortuna Areně. Děkujeme, že pomáháte s námi.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pomáhat se musí, ať žije Slavia!

Michal Hromádka

Fanúšik Slovana Bratislava vyjadruje podporu Ukrajine

Dávid Kubovics
500 Kč