Míša pomáhá z. s.


Lidé s postižením

Rozjezd denního centra pro děti a mládež s handicapem

S vášní pro podporu dětí s handicapem spouštíme denní centrum. Sponzorství nám pomůže vytvořit bezpečné prostředí plné lásky a péče. Vaše finanční pomoc umožní dětem s omezeními rozkvést a zažít radost každý den. Společně měníme životy.

vybíráme od 22.11.2023

Rozjezd denního centra pro děti a mládež s handicapem

26 900 Kč

přispělo

17 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Srdcem na dlani a přesvědčením, že každé člověk si zaslouží plnohodnotný a radostný život, vydáváme se na cestu vytvoření denního centra pro děti a mládež s handicapem. Tato vize je výsledkem naší oddanosti poskytnout tyto bezpečné, podporující a láskyplné prostředí, kde mohou projevit své schopnosti a zažívat radost každý den.
Sponzorstvím nám můžete pomoci tuto vizi proměnit v realitu. Vaše finanční podpora půjde přímo do vytváření a provozu centra, které bude nabízet specializovanou péči, vzdělávání a terapii. Vaše štědrost bude mít významný dopad na životy těchto dětí a jejich rodin.
Denní centrum bude nejen místem poskytujícím odbornou péči, ale i komunitním centrem, kde se tito lidé mohou setkávat, sdílet zážitky a navzájem se inspirovat. Vaše podpora bude klíčovým kamenem, který umožní otevřít dveře tohoto centra a změnit život mnoha dětí a mládeži s handicapem.
Děkujeme za váš zájem a potenciální podporu. Společně můžeme vytvořit místo, kde každý najde lásku, porozumění a příležitost rozvést plným tempem. kteří jsou k nám na této cestě změny a budování lepší budoucnosti pro ty, ji potřebují nejvíce.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeji Vám krásné dny, plné sluníčka a krásných úsměvů. Hodně sil pro těžší dny 🍀.

S pozdravem
Romana

Romana Štefková

Moc děkujeme za vaši podporu, velice si toho vážíme. Přejeme pěkné a už snad dny plné sluníčka.

Míša pomáhá z.s.

Míša pomáhá z. s.

Je úžasné, jak se svěřencům věnujete a jaké aktivity jste schopni a ochotni jim zajistit.

Jana Kročková

Krásné svátky.

Jan Kolek
2 000 Kč

Držíme palce.

Dárce
2 000 Kč

Dobrý den, pane Polku,
moc děkujeme za Váš finanční příspěvek, moc si Vaší pomoci Vážíme.
Tým Míša pomáhá

Míša pomáhá z. s.

Nech sa darí ❤️

Dárce
2 000 Kč

❤️

Dárce