Nadační fond Radia Proglas


Senioři

Darujte Proglas!

Proglas není jen běžné rádio, je to služba, která obohacuje duši a mysl. Naše vysílání přináší modlitbu, duchovní a inspirativní rozhovory, zprávy a publicistiku, kvalitní hudbu z domova i ze světa. Ale hlavně… s rádiem Proglas vaši blízcí nikdy nebudou sami!

vybíráme od 6.11.2023

Darujte Proglas!

Vánoce jsou obdobím radosti, lásky a obdarování. Přemýšlíte nad dárkem pro své rodiče či prarodiče? Hledáte dárek, který jim přinese do života potěšení a povzbuzení? Máme pro vás skvělý nápad – podpořte Proglas jejich jménem.
306 296 Kč

přispělo

160 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Darovat Proglas znamená podpořit rádio s komunitním charakterem jménem vašich blízkých. Díky vaší podpoře můžeme i nadále zůstat s vámi a s těmi, na kterých vám záleží. 

Jak na to:
  1. Přes Darujme formulář uhraďte vámi vybranou částku.
  2. Ve formuláři Darujme  zaškrtněte  políčko  Doplnit adresu pro potvrzení o daru a vyplňte adresu zaslání.
  3. Následně vyberte možnost Chci zaslat dárkový poukaz*
  4. Nebo si dárkový poukaz stáhněte ZDE, pokud si jej chcete vytisknout pro své blízké sami.
  5. Připravte se na malý dárek navíc , kterým vám chceme vyjádřit vděčnost za podporu a důvěru.
Podpořte Proglas jménem svých blízkých. Dejte jim něco, co si budou pamatovat navždy. Jeden dárek, dvojí radost!* Dárkový poukaz zasíláme poštou od minimální výše příspěvku 500 Kč, a to při objednání do 15. 12. 2023. Dárkový poukaz je rovněž možné vyzvednout osobně v Radiu Proglas, Olomoucká 7, Brno. V případě příspěvku do 500 Kč nebo objednání po 15. 12. od nás dostanete dárkový poukaz elektronicky k vytištění.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za vysílání nedělní sv. Mše. Jan

Jan Ševčík
500 Kč

Děkuji za Vaše vysílání. Jan

Jan Ševčík
500 Kč

Zdravím RP,pravidelně posílám vašemu-našemu rádiu "pouze"30 Kč měsíčně ze svého
mobilu. Před Velikonocemi chci poslat jednorázově 1000,-Kč,tentokrát převodem z manželova konta /já své nemám/. Přejeme požehnané svátky velikonoční. M.Moláčková.
konta
,

Marie Veronika Moláčková
1 000 Kč

Pozdravujem priateľov rádia Proglas.

Anna Tužinská

Rádio Proglas je stále více moje srdcová záležitost. Není to jen kvůli vynikajícím pořadům hudebního redaktora Milana Tesaře, ale zajímají mne i další informace a témata. Rád jsem jej proto podpořil alespoň malým příspěvkem.
Z Prostějova zdraví Ivo Lužný

Ivo Lužný
500 Kč

Rádio Proglas je mým každodenním dopoledním průvodcem, zvlášť mám ráda dopolední rozhovory v 9,00 hod. a následně pořady, které rádio Proglas přebírá z Rádia7.

Marta Tomiczková
1 000 Kč

Ranní zíváček je děs, bída a utrpení. Zkuste zapracovat na vysíláním 06:30 - 07:45, to se nedá s dětmi poslouchat. Ale jinak cajk a fandím. Člen č. 1921 :-)

Dárce
1 000 Kč

DCM Vesmir Deštné tým

Tomas Dcm Vesmír Destne 10338 Hofmann. P. D.P.
300 Kč

Proglas si občas zapnu večer, když jdou děti spát. Zajímají mě hudební i publicistické pořady, někdy se naladím i na společnou večerní či polední modlitbu. Děkuji, že vysíláte!

Kristýna Bednaříková

DAR RADIU PROGLAS

Stanislav Karlík
5 000 Kč