Útulek Dogsy, z.s.


Životní prostředí Zvířata

ZAHŘEJME PEJSKY

Zima se neúprosně blíží a s tím také velké náklady na vytopení vnitřních prostorů. I když máme většinu pejsků ve venkovních kotcích, již nyní máme plné kapacity i uvnitř. Mimo malých psů máme také hodně nemocných, kteří musí být v teple a proto nám nezbývá nic jiného než zahájit topnou sezónu.

vybíráme od 8.10.2023

přispělo

52 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Zima se blíží a my jsme nuceni již pomalu ale jistě zahřát naše pejsky. Naší smyslem je pomáhat tam, kde jsme potřebný, a tak neodmítneme pejska v nouzi. Jako je například naše Bessinka. Nejnovější obyvatelka útulku, která nezájmem majitele přišla o téměř všechnu srst a je potřeba ji mít v teple, aby se kůže krásně regenerovala. Tím pádem nemůžeme využít ani případné oblečky, kvůli prodyšnosti. A tak nezbývá nic jiného než zahájit topnou sezonu. Jenže prostory jsou opravdu veliké a tím také náklady. Naše náklady jsou zhruba 3000 Kč týdně na vytopení útulku a tak Vás prosíme o pomoc.

CO MYSLÍTE ? POMŮŽETE NÁM ZAHŘÁT PEJSKY ?P.S. O Bessince se brzy dozvíte více v Blesk Tlapkách.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Posílam teplíčko, vaše Doxy ❤️

Ivana Rumankova
200 Kč

Nechtělo se mi na badminton.

Denisa Prošková
200 Kč

.....aspoň něco pro teplé kožíšky!

Marie Pokorná
200 Kč

❤️❤️❤️

Alžběta Janatová
1 000 Kč

Jste úžasní! ❤️

Dárce
5 000 Kč