Svoboda zvířat


Zvířata

Velká kočičí záchrana

Koček bez domova je stále víc a víc a s nimi také samozřejmě rostou výdaje za veterinu a krmení. Proto potřebují kočky nyní Vaši pomoc. Vy a Váš dar máte teď možnost změnit osudy konkrétních zvířecích dušiček. Díky Vašemu daru se dočkají nejen péče, kterou teď nutně potřebují, ale zároveň domova, který nikdy neměli. Buďte změnou v jejich životech. Darujte ještě dnes.

250 706 Kč
vybráno 112 % z 223 430 Kč

přispělo

447 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Záchranná sbírka pro kočičky v nouzi pokračuje!

Fáze 1 - pomoc nemocné Hvězdě a jejím koťatům 
Fáze 2 - pomoc pro Valkýru a její kočičí rodinu
Fáze 3 - pomoc opuštěným sourozencům Jasperovi a Amber

AKTUÁLNĚ:
➡️ Fáze 4 - krmivo a vet. ošetření pro nemocného Barbuchu a dlouhodobá pomoc pro další nové nalezence
Cíl: 223 430 Kč

Na péči o Hvězdu a Valkýru, jejich malá koťátka a sirotky Jaspera a Amber už se vybrat podařilo. Nyní putují dary na pomoc Barbuchovi a ostatním opuštěným kočkám, o které je potřeba se postarat.

✔️ Váš dar pomůže uhradit náklady za krmivo. 
✔️ Váš dar nyní zajistí dostatek prostředků na kompletní veterinární ošetření novým nalezencům. 
 ✔️ Váš dar Vám udělá radost, protože díky němu bude moci Sekce na ochranu koček zachránit další a další kočičí nalezence, kteří neměli v životě štěstí.

DARUJTE, PROSÍM, JEŠTĚ DNES. 


__________________
PŘÍBĚH POLOSLEPÉHO BARBUCHY

Sám a hladový potulující se okolo obchodního střediska. Kdysi to byl určitě nádherný huňatý kocourek. Teď zbyla jen hubená kostřička potažená kůží po odstranění nebezpečných dredů. Na jedno očičko nevidí vůbec, na druhé částečně. Co musel tenhle malý chudáček prožít za hrůzy, než se dostal do rukou našich dobrovolníků.

Díky Vám a Vašemu daru se teď Barbuchovi a dalším nalezencům může dostat péče, kterou nutně potřebují.__________________
PŘÍBĚH JASPERA A AMBER:

Dvě malá opuštěná koťátka Jasper a Amber pláčou jako o život na seně ve stájích ve Smolivci.
Dlouze a zoufale. Jejich snaha se dovolat maminky ale byla marná. Milovaná máma se nikde neukázala a bez lidské pomoci by je čekala jistá smrt.


A proto teď čekají na Vaši pomoc. Vy jim můžete poskytnout skvělý start do nového života.


__________________
PŘÍBĚH VALKÝRY:

“Právě se nacházím ve škole v přírodě v Lubenci a nějací muži se chystají sprovodit ze světa kočičku a její právě narozená koťátka! Strašné, tohle se nesmí stát! Krmím je tu, ale odvézt je nemohu, můžete jim někdo prosím pomoci?”
 
Takhle začal příběh volání o pomoc pro Valkýru a její 4 nádherná zrzavá koťátka Pankráce, Serváce, Bonifáce a Žofii.

Jejich život málem skončil dříve, než začal... Je to hrozné, ale v Česku se takto stále lidé nechtěných koťátek zbavují.
Pankráce, Serváce, Bonifáce a Žofii se naštěstí podařilo zachránit a spolu s maminkou Valkýrou budou nyní hledat své místo ve světě.


__________________
PŘÍBĚH HVĚZDY:

Je to teprve pár týdnů, co se našla kočičí maminka s čerstvě narozenými koťátky. Nemilé překvapení nás ale teprve čekalo, když krátce po porodu onemocněla. Měla horečku, ztratila chuť k jídlu a nakonec i mateřské mléko. Potřebovala nutně pomoc veterinářů a její tři malá koťátka Perseus, Cassiopeia, Phoenix péči člověka, protože bez pravidelného krmení by nepřežila.
 
Kočičí máma dostala jméno Hvězda.
Děkuji, že Vám na osudech koček záleží. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se kocourek Barbucha a další spraví! :)

Adéla Popelková
100 Kč

I my si to moc přejeme, aby se kocourek Barbucha i ostatní nemocné kočičky uzdravili a potom se mohli rozběhnout ke svým novým lidským parťákům. A tohle všechno se může dít jen díky lidem jako jste Vy, milá Adélo. Moc děkujeme za Váš dar.❤️

Svoboda zvířat

Nemůžu poslat víc, ale alespoň takto. Hlavně ať je tvorečkům lépe.

Anet
75 Kč

Milá Anet, vážíme si každého daru. Každý dar pomáhá a moc, to nám věřte❤️ Děkujeme za Barbuchu a za všechny ostatní kočičky v dočasné péči našich dobrovolníků.

Svoboda zvířat

pro Barbuchu

Ivana Křížková
500 Kč

Milá Ivano, moc děkujeme za dar pro nemocného statečného Barbuchu❤️ Díky lidem jako jste Vy se mu může dostat tolik potřebné pomoci.

Svoboda zvířat

Pro kočičky cokoliv.

Jan Razím
500 Kč

Milý Jane, moc si Vašeho přístupu vážíme. Z celého ❤️ děkujeme za Váš dar pro naše kočičky.

Svoboda zvířat

Pro jakoukoliv kočičku v nouzi. Děkuji, že pomáháte.

Martin Kořínek
300 Kč

Kočičky děkují Vám, Martine. Bez lidí jako jste Vy by naše pomoc vůbec nebyla možná.❤️

Svoboda zvířat

Děkuji za to, co děláte.

Petra Lebedová
100 Kč

Milá Petro, moc děkujeme za podporu našich kočiček❤️

Svoboda zvířat

Držím palce, ať jsou všichni v pořádku.

Simona Jetelinová
300 Kč

Milá Simono, moc děkujeme za Váš dar.❤️ I to je naše velké přání, aby opuštěná koťátka všechno zvládla a mohla se rozeběhnout ke svým novým lidským parťákům. A to se může dít jen díky lidem, jako jste Vy, kteří se rozhodnou pomoci.

Svoboda zvířat

Miluji zvířata a děkuji, že je zachraňujete.

Jitka Hamrová
500 Kč

My děkujme z celého ❤️ Vám, milá Jitko. Bez lidí jako jste Vy, by se tyto pomoci vůbec nemohly uskutečnit. Díky lidem jako jste Vy mají opuštěné a nemocné kočičky šanci na lepší život.

Svoboda zvířat

Vážení, jsem kočkomil i pejskomil. Nedávno mi zemřela 16letá kočka Líza, kterou jsme s dcerou zachránily jako dvoutýdenní kotě. Snad můj malý fin. dar pomůže kočičce bez domova zachránit život!

Vaše I.Himl., důch

Irena Himlová
1 000 Kč

Milá Ireno, moc děkujeme za Vaši podporu. Jen díky lidem jako jste Vy mohou opuštěná koťátka bez mámy dostat tu správnou péči, kterou nutně potřebují❤️ Děkujeme za Vaše otevřené srdce pro kočičky a pejsky. Opravdu moc si toho vážíme.

Svoboda zvířat

Ať se kouťátkům daří a jsou spokojená.

Denisa Niklová
300 Kč

Z celého srdce děkujeme za Váš dar pro Jaspera a Amber. A samozřejmě další koťátka, o které se i díky Vašemu daru můžeme s láskou postarat.❤️

Svoboda zvířat