Nadační fond pro rozvoj Interní kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice


Zdraví

Staňte se přáteli Nadačního fondu Interní kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice

Pomozte nám naplnit poslání Nadačního fondu pro rozvoj Interní kliniky FTN. Společně zlepšíme zázemí pro pacienty a zdravotníky, zvýšíme úroveň vzdělávání našich zdravotníků, vědecké a výzkumné aktivity nám s Vaší pomocí, půjdou snáz. Děláme vše pro to, aby byl pobyt v nemocnici co nejpříjemnější. Pomáháme nad rámec státního rozpočtu, pomozte nám v našem cíli a pomáhejte s námi. Děkujeme!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše klinika je zaměřena na akutní interní medicínu. Úzce spolupracujeme s posádkami Rychlé Záchranné služby, praktickými lékaři a několika odbornými ambulancemi. V roce 2022 jsme na našich ambulancích vyšetřili 46 377 pacientů. Na akutní a příjmové ambulanci jsme se postarali o 34 501 pacientů.

Na co konkrétně sháníme prostředky?

  • Na nákupy inovativních a moderních zařízeních, abychom mohli nabízet tu nejvyšší zdravotní péči. 
  • Na vzdělávání lékařů, zdravotních sester a dalších pracovníků kliniky. 
  • A v neposlední řadě na vybavení naší kliniky, abyste Vy, naši pacienti, strávili svůj pobyt u nás v důstojném a příjemném prostředí. 
Za Vaše rozhodnutí podpořit Nadační fond, a tím celou Interní kliniku 3. LF UK ve Fakultní Thomayerově nemocnici, z celého srdce děkujeme!Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za péči.AT

Alena Trnková
1 000 Kč