Dítě v srdci, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Dítě v srdci potřebuje pomoc

Vaše podpora nám pomůže překlenout období po výpadku očekávaných finančních prostředků a umožní nám nadále pokračovat v naší práci - pomáhat rodinám po ztrátě miminka.

vybíráme od 3.4.2023
48 730 Kč

přispělo

40 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše organizace od roku 2014 pomáhá rodinám, které se potýkají se ztrátou svých dětí. Poskytujeme jim bezplatně memoryboxy, které pomáhají uchovat vzpomínky na jejich miminka a provázíme rodiny v dlouhodobém horizontu. V roce 2022 jsme rodinám předali 452 memoryboxů.

Vaše podpora nám pomůže překlenout období po výpadku očekávaných finančních prostředků a umožní nám nadále pokračovat v naší práci - pomáhat rodinám po ztrátě miminka.

V současné době nemáme dostatek peněz pro tvorbu, kompletaci, a organizační zajištění distribuce našich memoryboxů do českých porodnic. Nedokážeme nyní reagovat na poptávku po memoryboxech.  Pro rodiny, které prošly ztrátou dítěte, má naše pomoc v podobě memoryboxů neocenitelnou hodnotu...

Více o memoryboxech: https://ditevsrdci.cz/cz/memoryboxy
Více o Dítěti v srdci: www.ditevsrdci.cz

Děkujeme vám za pomoc, kterou v těchto dnech potřebujeme víc než jindy.
Tým Dítěte v srdci
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Nebýt lidí jako Vy, asi by moje ztráta Amálky nebyla ve výsledku "darem", který mi dovolil pochopit, milovat... ale jen traumatem.
Nechť píseň Pro Amálku je inspirací pro jiné rodiče, kteří se musí vyrovnat se ztrátou miminka a díky Vám za to, že je dnes společnost přece jen o kus otevřenější vůči maminkám jako jsem já, Vy...

Pro Amálku
https://www.youtube.com/watch?v=-OsqJMBlUvI

Tereza Marvánková Hölzlová

Děkuji, že jste ❤️

Lenka Doleželová

Děkujeme za to, co děláte.

Ja+Ji
1 500 Kč

Ať jste potřeba co nejméně.

JK
500 Kč