Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové


Senioři Lidé s postižením

Dárek pro Olgu

Letos si připomínáme nedožité 90. narozeniny Olgy Havlové. Přispějte na sbírku znevýhodněným lidem a pomozte nám pokračovat v odkazu Olgy Havlové. Společně pomůžeme seniorům, dlouhodobě nemocným, lidem se zdravotním či sociálním znevýhodněním.

vybíráme od 13.3.2023

Dárek pro Olgu

Společně pomůžeme seniorům, dlouhodobě nemocným, lidem se zdravotním či sociálním znevýhodněním.
13 933 Kč
vybráno 2 % z 900 000 Kč

zbývá

280 dní

přispělo

18 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Olga Havlová, zakladatelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, se vždy snažila pomáhat lidem nemocným, opuštěným, žijícím v nedůstojných podmínkách. Letos by oslavila své 90. narozeniny. Při této příležitosti jsme uspořádali sbírku, díky které chceme vybrat symbolických 900 000 korun na pomoc znevýhodněným lidem. Úspěšné dosažení cílové částky a následné rozdělení mezi potřebné by bylo pro Olgu tím nejlepším narozeninovým dárkem. 


Sbírka je součástí celostátní kampaně Olga je tu s námi, která připomíná významné výročí Olgy Havlové. V průběhu celého roku si budeme připomínat odkaz paní Olgy na mnoha akcích po celé České republice. Již v březnu zazní na slavnostním benefičním koncertě premiéra Písně pro Olgu, kterou k poctě Olgy Havlové složila Aneta Langerová. Tuto píseň pak uslyšíme v podání místních sborů na desítkách setkání u Stromů Olgy Havlové.

V den výročí narození paní Olgy 11. července 2023 bude biskup Václav Malý sloužit mši svatou v Týnském chrámu. V průběhu celého roku budou k vidění výstavy fotografií „Olga Havlová a Výbor dobré vůle“ po celém Česku.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Čest její památce!

Dagmar Součková
500 Kč

Ať nadace Olgy Havlové přinese lepší život všem potřebným . Je fajn že pokračujete v její práci a pomocí.

Jitka Šafaříková
2 000 Kč

Všechno nejlepší k narozeninám, milá a na pořád inspirující Olgo!

Dárce
1 000 Kč

Dobrý den, jsem velmi potěšena , že dnes proběhne vzpomínkový koncert na paní Olgu Havlovou. Několikrát jsem se s ní setkala díky VDV a práci s hendikepovanými dětmi. Byla velmi laskavý člověk se zářícíma očima. Když odešla , čekali jsme více než 4 hodiny , než jsme mohli položit k její rakvi květiny. A když jsme odcházeli , byla řada čekajících s květinami v rukou stále stejně dlouhá...A.Kalináčová

Alenka Kalináčová
500 Kč

Všechno nejlepší Olze i VDV! Díky za to, co děláte...

Tereza Viceníková