Disaster Aid Europe, z. s.


Zemětřesení Humanitární pomoc

Disaster Aid Europe: Pomoc pro Turecko a Sýrii!

Přes 30 000 osob zahynulo, zničená jsou celá města a tisíce lidí jsou bez střechy nad hlavou po ničivém zemětřesení na jihovýchodě Turecka a severu Sýrie. Disaster Aid Europe z.s získává finanční prostředky k nákupu potřebného vybavení (zimní stany, spací pytle, přikrývky, topení). Zajistíme jeho nákup a prostřednictvím Velvyslanectví Turecké republiky v Praze jsou tyto věci letecky dopravovány do Turecka, obětem zemětřesení. Později budeme zajišťovat pomoc a podporu místním Rotariánům v Turecku, kteří budou pomáhat obnovovat zničená města. Tato pozdější pomoc bude pravděpodobně zahrnovat i zajištění filtračních zařízení na pitnou vodu Sky Hydrant Max and Ujeta, podle toho, co bude v tu dobu potřeba.

vybíráme od 14.2.2023
16 434 Kč

přispělo

14 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Poslání Disaster Aid Europe: pomáhat tureckým Rotariánům při pomoci a podpoře obnovy komunit těžce postižených nedávnými zemětřeseními v Turecku a také pomáhat obětem v Sýrii prostřednictvím sítě Rotary.

Disaster Aid Europe z.s (www.disasteraideurope.com) má zkušenosti s poskytováním pomoci a podpory od roku 2018 Albánským. Bejrútským a Ukrajinským rotariánům za účelem pomoci místním komunitám po několika zemětřeseních (Durres, Albánie 11/2019), explozi u přístavu (Bejrút, Libanon 8/2020), a během války na Ukrajině. Nyní již úzce spolupracujeme s Tureckými Rotariány, abychom v Turecku a v Sýrii mohli poskytnout konkrétní pomoc a podporu. 

Přispějte prosím, abyste jim pomohli obnovit jejich domovy a živobytí, a dát jim znovu naději!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Great job, thanks to the Disaster Aid team!

David Alonso
200 €

Thank YOU DAE TEAM...You are doing great things...

Ota Hlídek
100 €