Nadační fond dětské onkologie KRTEK


Děti, mládež, rodina Zdraví

Zlatá stuha Dnů dětské onkologie

Symbolem mezinárodního Dne dětské onkologie je Zlatá stuha. Zakoupením virtuální Zlaté stuhy podpoříte Nadační fond dětské onkologie Krtek, který je součástí Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno. NFDO Krtek již od roku 1999 podporuje onkologicky nemocné děti během léčby i po ní v mnoha oblastech – snaží se usnadnit jejich léčbu, vyrovnat se s jejími následky a navýšit možnosti personalizované medicíny pro všechny léčené děti a dospívající, kteří ji potřebují.

vybíráme od 10.2.2023
183 868 Kč

přispělo

171 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
K tradici mezinárodního dne dětské onkologie se NFDO Krtek přidal poprvé v roce 2018. 
Stejně jako v ostatních městech po celém světě mají i brněnské dny za cíl přiblížit veřejnosti problematiku dětských onkologických onemocnění, vzdát hold všem bývalým i současným dětským pacientům a jejich rodinám a vzpomenout na ty, kteří onemocnění bohužel podlehli.
Zakoupením této virtuální zlaté stuhy, symbolu dnů dětské onkologie, podpoříte prostřednictvím NFDO Krtek péči o dětské onkologické pacienty, léčené na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Poprvé v životě jsem daroval peníze na charitu – a rozhodně to nebude naposledy. Věřím, že je důležité si navzájem pomáhat, podporovat se a podat ruku těm, kteří neměli takové příležitosti jako my ostatní. ❤️

Adam Janko
12 000 Kč

Myslím na vás.

Petr Kaňuk

Ať je nemocným jen a jen lépe .

Karla Mráčková

💙

Pavel Křivý
105 Kč

Držím vám všem palce 🩷

Kateřina Chytilová

I když někdy to je někdy složité, tak je důležité si vzpomenout, že i ty špatné časy jednou skončí. Pak si vzpomeneme, jaký jsme hrdinové a co všechno jsme zvládli.

Agi Říhová
20 Kč

<3

Tomáš Pýcha
500 Kč

<3

Tomáš Pýcha

Ať je hlavně lépe <3

Jana Veselá
1 000 Kč

Přejeme krásné svátky...
Hlavně zdraví a úsměv na tváři..
Přeje Robert a Anička

Abmoda
4 000 Kč