zdravotnízajištění z.s.


Humanitární pomoc Pomoc Ukrajině

POŘADNÝ OFF-ROAD ČECHŮM NA UKRAJINĚ

Třeskutý mráz, hluboké bahnité brázdy a střepiny, které provrtají i boční pancíř tanku. To vše musí vydržet auta, kterými jezdí Češi do akce. Jen díky kvalitnímu silnému autu s pohonem na všechny 4 mohou zachránit raněné vojáky i civilisty a vydat se do akce do míst, kam se běžný smrtelník neodváží. Výkonné auto z druhé ruky je stejně důležité, jako neprůstřelná vesta. Podpořte získání stroje, který nám POMŮŽE VE VELKÉ RUSKÉ OFENZÍVĚ.

vybíráme od 3.1.2023

PŘISPĚJTE NA OFF-ROAD 4X4 PRO ČECHY

Darujte auto do bitvy za budoucnost svobodného světa.
310 917 Kč
vybráno 104 % z 300 000 Kč

přispělo

133 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
DĚKUJEME ZA ÚSPĚŠNÉ NAPLNĚNÍ SBÍRKY
Pokud zvažujete další podporu, poprosíme abyste ji směřovali na náš největší projekt tohoto roku SKUTEČNÁ CENA SVOBODY.

Tento projekt pomůže klukům získat skutečné obrněné stroje, které potřebují pro plnění misí. Všechny vybavíme kvalitním rušením proti dronům. 

Děkujeme, že bojujete s námi a nevzdáváte se!

AUTA Z DRUHÉ RUKY ZACHRAŇUJÍ ŽIVOTY

Válka na Ukrajině vstupuje do své nejdrsnější fáze. Vlna za vlnou se ruská armáda tříští o opevněné pozice statečných obránců hranic Východní Evropy. Ochrana Evropské svobody ale není zdarma. Kluci platí krví, zraněných je mnoho. Pomoci se často nedostává. Rychlá pomoc a operační hybnost je v této válce naprosto klíčová.

SBÍRKA JE NAPLNĚNA, DALŠÍ POMOC PROSÍM SMĚŘUJTE ZDE

Na Ukrajinu proto vozíme sanitky i osobní vozy z druhé ruky, které pomáhají dostat potřebnou pomoc, zdravotníky a čerstvé posily rychleji. Tato auta tam mají krátký život, ale zakončí ho statečně, se vší hrdostí a pomohou tak skutečným hrdinům vybojovat nejdůležitější bitvu za poslední generace.
Nyní potřebujeme jeden silnější vůz pro Čechy, kteří s ním budou plnit všechny úkoly, které se jim postaví do cesty. Uběhl rok od invaze a Rusko rozjelo druhou velkou ofenzívu. Má dvojnásobné počty. Jedeme do největší bitvy od 2. světové války.

AKTUALITA: Auto je již pořízené, nyní je potřeba zafinancovat úpravy - opancéřování vozu, vestavěné lehátko pro raněné a další nutné úpravy pro funkční auto do ostré akce. Jinak máte jen pojízdnou rakev na kolečkách.
AKTUALITA 3: Autíčko má za sebou již první úspěšné mise na Doněcké a Bachmutské části fronty. Utrpělo pouze lehká poškození - protržená nádrž ostřikovače, uražený blatník, tekoucí olej... Zajišťovalo také zdravotní support při dobývání ruských pozic a je z toho tato reportáž. AKTUÁLNĚ JE V SERVISU, chybí dodělat balistiku!!! pro ochranu posádky, nosné systémy pro uchycení materiálu, zahrádka a jeden disk na rezervu.


PROČ POTŘEBUJEME SILNÝ OFF-ROAD

Ukrajinské bitvy připomínají 1. světovou válku. Bahnité brázdy, neutuchající dělostřelecká palba, hluboké krátery plné tlejících těl padlých vojáků a od obzoru k obzoru táhnoucí se kilometry dlouhé obranné linie. Jakýkoliv pohyb techniky je zde nepředstavitelná výzva. 
Auto, které hledáme bude sloužit primárně českým paramedikům a jednotce, kde působí Češi. Samotný výběr vozu není jednoduchý a nové auto v potřebné kvalitě stojí okolo milionu korun i více. Protože ale hrozí, že velmi rychle odejde - na rozbití stačí jeden kráter či větší letící střepina, vybíráme auto z dostupných vozů z druhé ruky, které mají najeto ideálně do 150 tisíc kilometrů. Po kompletním servisu a specifických úpravách jsme pak schopni jej nasadit do ostrého provozu a mít jistotu, že bude chvilku úspěšně jezdit. 

POŘÍDÍME TERÉNNÍ PICKUP 4X4 FORD F250

Vybíráme takový vůz se který obstojí v terénu a lze přestavět na evakuační vozidlo pro raněné. Jednoduchou úpravou se pak dá využít na ostřejší akce, kdy se velký úložný prostor na korbě hodí pro rychlé přesuny i naložení materiálu.

Díky vaší podpoře se kluci dostanou tam, kam by se jinak nedostali. Bez takového auta zemře mnoho vojáků na podchlazení a zranění, která by byla jinak řešitelná. 

AKTUALIZACE K 11.2.2023

Díky Vaší pomoci se podařilo zakoupit v Polsku Ford F250, který splňuje podmínku, aby se na zadní část (korbu) vešlo lehátko pro raněného a ještě uvezl 5 pasažérů. Celková cena vozu byla 316 000 Kč, ale jelikož auto bude sloužit paramedikům, tak jsme dostali slevu na 250 000 Kč. Necelých 150 tisíc jsme již použili ze sbírky a zbylou částku si náš kolega půjčil sám na sebe, jinak by se nám nepodařilo odjet včas. Budeme mu to postupně vracet. Nyní je auto potřeba upravit. Níže jsou sepsané úpravy které budeme dělat.

NEZBYTNÉ ÚPRAVY:
 • Opancéřování korby - spodní část.
 • Střepinové fólie na sklo. 
 • Měkká balistika na dveře kabiny.
 • Vyrobení horní části korby na míru.
 • Nezávislé topení pro posádku i zadní část vozu pro transport raněných.
 • Servis motoru - oleje, filtry, kapaliny.
 • Lakování vozu - maskování.
 • Přídavná infra světla pro noční vidění.
 • Zahrádka.
 • Sada 4 zimních pneu.
 • Min. 2 rezervní disky. 
Cena úprav (bez ceny práce) je přibližně 150 000 Kč, které ještě potřebujeme sehnat. Věříme, že s vaší podporou dokážeme auto připravit do náročných podmínek linie 1.

Děkujeme za podporu! Nevzdáme se!
DALŠÍ POMOC PROSÍM SMĚŘUJTE SEM
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky vaší podpoře se nám již podařilo zakoupit auto Ford F250, které je ideální jako víceúčelový offroad. Na korbu se vejde lůžko, ale jsme schopni s ním odvézt až 9 lidí do akce a z ní. 
Zbývá získat 25 % částky na nutné doplňky, jako je lehké opancéřování vozu, protistřepinové fólie, přísvit pro noční vidění a další "vychytávky", které nám v akci mohou zachránit život. Třeba jako sada nových pneu. Děkujeme za podporu. 

Založení projektu

Vyžeňte ty okupanty! Sláva Českým bojovníkům za pomoc. Sláva Ukrajině

Martin

Děkuji za vaši práci a vytrvalost s jakou na projektu děláte. Moc držím palce všem na naší straně!
pg

Petr Gbelec
2 402 Kč

Díky chlapi! Smekám před vámi.

Krakonoš
3 000 Kč

Nakopejte orkům prdel !

Mikya
2 402 Kč

Drzte sa tam chlapi!

Gabriel Gyurcsovics
1 200 Kč

Diky!

Kristina Laboha

Díky, že dáváte do toho duši! Podpořit vás je jen to nejmenší, co můžeme udělat.

Vladimír Lebedzev
10 000 Kč

Přeji vám hodně štěstí v tomto bohulibém projektu. Hanka

Hana Pušecová
5 000 Kč

Smekám a kloním se Vám.

Važme si podobných.

jeden z mnoha

Sláva Ukrajině a Sláva Česku 🇺🇦🤝🇨🇿

Dmitrij Niščeret
500 Kč