PAQ Research, z. ú.


Vzdělávání a výzkum

Výzkumem k řešení sociálních problémů a funkčnímu státu

Statisíce lidí tíží neřešitelné exekuce, pětina dětí z nejchudších regionů nedokončí ani základní školu, přes třetinu domácností hospodaří každý měsíc přinejlepším na nulu. Výzkumy PAQ Research v čele s Danielem Prokopem přináší potřebná data i reálná řešení. Pomáhali jsme zvládat pandemii, podílíme se na úspěšné integraci uprchlíků, mapujeme dopady inflace, pracujeme na klíčových reformách oddlužení i sociální podpory. Přidejte se k nám a podpořte výzkumy, které zlepšují kvalitu života v Česku.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsme PAQ Research a děláme výzkumy ve veřejném zájmu. Naše data bývají často jediná, která ke klíčovým otázkám existují. Jsme nezávislí, reagujeme rychle, vystupujeme kriticky. Filantropické dary a podpora veřejnosti tohle všechno umožňují. Přidejte se a podpořte vznik výzkumů, které pomáhají řešit klíčové společenské problémy.

Přišli jsme s Mapou vzdělávání a původní aplikací s daty o vzdělávání a sociálních problémech DataPAQ. Hned na jaře připravili plán, jak integrovat uprchlíků z Ukrajiny, teď situaci mapujeme v sérii Hlas Ukrajinců v Česku. Pomáhali jsme zvládat pandemii a navázali podrobným výzkumem dopadů inflace a zdražování energií.
 
Na výzkumech stavíme důležitá a funkční řešení a doporučení. Vychází z nich stát i neziskové organizace. Máme reálný dopad.
 
Ministerstvům jsme pomohli efektivněji rozdělit peníze post-covidové podpory školám, odstranit bariéry v příspěvku na bydlení, lépe designovat podporu v bydlení ukrajinským uprchlíkům. Spolupracujeme na zlepšení vzdělávání a řešení sociálních problémů s desítkami regionů a měst. Praha i kraje na nás spoléhají v návrazích pomoci v energetické krizi. Na naše výzkumy navazují poradní skupiny vlády ve svých návrzích sociálních politik. Podílíme se na úspěšné integraci uprchlíků z Ukrajiny.
 
Jsme nezisková organizace a spoléháme na dary filantropů i široké veřejnosti. Zaručuje to naši nezávislost, dovoluje rozšiřovat záběr, posiluje dopad. Zvažte prosím podporu na Darujme. 

Pokud chcete podpořit konkrétní výzkum, doptat se na něco nebo navázat přímo spolupráci, ozvěte se nám. Rádi všechno probereme.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrá práce, pokračujte.

Petr Kohútek

Podporovat PAQ Research znamená investovat do systémového zlepšování téhle republiky. A to chceš.

Jan Coufal
300 Kč

Děláte skvělou práci, díky za ni!

Zdeněk Dvořák

Popojedem ;-)

Díky za Slepé skvrny, výzkum z pandemie i ohledně Ukrajinských uprchlíků. Kéž by politici více dbali na vaše zjištění a rady.

@piratzbrna
30 000 Kč

Na rychlejší databáze!

Dárce

Děkuji za Vaši práci!

AKord