Holos, z.ú.


Zdraví

Podpořte vznik terapeutického bazénu v Holos Centru

Holos Centrum je díky šíři nabízených služeb v oboru transpersonální terapie, odbornému týmu terapeutů i ubytovací kapacitě skutečně jedinečné. Nyní jej chceme rozšířit o zázemí pro techniku holotropní dýchání ve vodě a k tomu potřebujeme vás, naše podporovatele. Pojďte s námi Holos vytvářet jako vzorové pracoviště pro nový způsob péče o duševní zdraví.

vybíráme od 12.12.2022
345 450 Kč

přispělo

15 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Příčiny toho, proč se nám někdy v životě nedaří dobře, nemusí být vždy na první pohled patrné. Mohou to být traumata z nejrůznějších situací, které jsme prožili v nedávné době nebo i v dětství. Mohou to být emoce, jež si nedovolíme vyjádřit. Může to být i porodní trauma, které se do nás otisklo, když jsme přicházeli na svět. 
Trauma prožité při porodu s komplikacemi či císařským řezem, může být příčinou mnoha duševních onemocnění v dětství i v dospělosti.
 
Tyto duševní potíže je možné léčit pomocí techniky holotropního dýchání (Grof® breathwork), která umožní vrátit se k traumatické situaci a s patřičnou podporou ji znovu prožít. Týká-li se trauma porodu, ještě účinnější je prožitek ve vodním prostředí
Holotropní dýchání ve vodě lépe zpřístupňuje zážitky porodního traumatu a urychluje uzdravení, a to jak dětí, tak i dospělých.

V Holos Centru chystáme k dokončení celého areálu jako poslední etapu výstavbu terapeutického bazénu
, který bude uzpůsobený pro provádění techniky holotropního dýchání ve vodě. S kompletním zázemím, relaxačním saunovým světem a v bezpečném prostředí Holos Centra, aby zde lidé mohli pracovat na nejhlubších kořenech svých psychických potíží.

Zapojte se i vy, přispějte pravidelným nebo jednorázovým darem, sdílejte novinky z projektu se svými přáteli nebo se zapojte jako dobrovolníci. Děkujeme!
Odkaz na stránku s více informacemi zde


Vizualizace připravovaného terapeutického bazénu pro holotropní dýchání ve vodě.


Vizuální ztvárnění možného procesu léčby za pomocí Grofova Holotropního dýchání ve vodě

Holos Centrum se nachází ve Vlaštovičkách, u Opavy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeji hodně úspěchů a zářivá srdce na tom to světě.

Vít Lukáš
300 Kč

Moc děkujeme!

Holos, z.ú.