Jako doma - Homelike, o.p.s.


Sociálně znevýhodněné skupiny

Teplo, světlo, sprchy a aktivity pro ženy bez domova 🧡

V zimě je život na ulici náročný a míst, kde ženy bez domova mohou trávit čas v teple a bezpečí, není mnoho. V komunitním centru Jako doma se ženy mohou ohřát, osprchovat, odpočinout si a přijít na jiné myšlenky v době, kdy teploty na ulicích sahají k nule. Darujte pod stromeček kousek vánoční pohody. Děkujeme!

vybíráme od 1.12.2022

Děkujeme!

Darovací certifikát vám zašleme e-mailem v odpovědi na váš dar. Darovat můžete i pravidelně, čímž podpoříte ženy bez domova nejen o Vánocích, ale po celou zimu.
182 883 Kč
vybráno 76 % z 240 000 Kč

přispělo

121 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Věnujte dárek, který doopravdy zahřeje. Koupí dárkového certifikátu komunitního centra zajistíte ženě bez domova chvíli v teple, sprchu, povzbuzující aktivity a zároveň přispějete na zimní provoz centra pro ženy v tísni na Palmovce. Zároveň jím můžete obdarovat své blízké. Certifikát připravený k vytištění vám obratem zašleme e-mailem. 


200 Kč: Sprcha a hygienické potřeby - Mnoho žen bez domova nemá možnost se v klidu zadarmo umýt. Kvůli tomu trpí psychickou nepohodou a zdravotními problémy. Díky tomuto certifikátu se ženy u nás mohou osprchovat, vzít si hygienické potřeby a žít důstojnější život.

500 Kč: Teplo a světlo pro ženy - V zimě je život na ulici náročný a míst, kde ženy bez domova mohou trávit čas v teple a zároveň v bezpečí, není mnoho. Díky tomuto certifikátu se k nám ženy mohou přijít ohřát a odpočinout si v době, kdy teploty na ulicích sahají k nule.

800 Kč: Aktivity a sociální práce - Hledání bydlení, práce nebo podpora v řešení dluhů žen v nouzi je každodenní práce našich pracovníků. Nabízíme ale i posilující, terapeutické a relaxační aktivity. Díky tomuto certifikátu můžeme ženám v nouzi pomáhat naplno!

2 000 Kč: Provoz komunitního centra - Díky tomuto certifikátu nám pomáháte nejen s platbami za energie, ale i s dalšími provozními nebo neočekávanými náklady (typu rozbitá pračka). Díky tomu u nás ženy mohou přes zimu trávit čas bez většího omezení.
 
Děkujeme, že myslíte na ženy v nouzi. 🧡

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Sesterství ❤️

Ivana Antalová
1 000 Kč

Pro chvilku pohody pro statečné ženy!

Monika Patočková
500 Kč

Děkujeme za to, co všechno pro ženy bez domova děláte. Přejeme Vám krásné Vánoce a hodně zdraví do nového roku. J+R

Jana Grassl
50 000 Kč

Moc děkuju za vaši práci!

Tereza Jermanová
500 Kč

Díky za Vaši pomoc potřebným. Moc si toho vážím.

Jakub

❤️

Anna Adamova
200 Kč

Dekuji za to, co delate. Bohuzel letos nemohu pripravit vanocni balicky kvuli nemoci, tak alespon neco malo prispeju.
Vesele Vanoce a stastny Novy rok

Kateřina Volfová
2 000 Kč

Kéž by všichni lidé bez střechy nad hlavou našli svůj stálý, bezpečný a klidný domov plný lásky!

Jitka Tláskalová
600 Kč

🖤 🖤

Barbora Doleželová

🖤

Barbora Doleželová