RUAH o.p.s.


Hospicová a paliativní péče Senioři

VÁNOCE DOMA

Domácí hospicová péče RUAH podporuje pečující rodinu. Společně s ní se stará náš tým lékařů a zdravotníků o jejich člena rodiny v závěru jeho života. Při domácí péči může umírající svůj odchod ze života zakončit důstojně, kdy má čas na své nejbližší a čas na rozloučení. Jeden den domácí paliativní péče o umírajícího člověka stojí v průměru 3 500 Kč. Darujte „VÁNOCE DOMA“ i Vy a přispějte jakoukoliv částkou. Pomůžete tak zachovat kvalitní péči o umírající a nevyléčitelně nemocné v jejich domácím prostředí.

32 833 Kč

přispělo

21 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Všichni prožíváme Vánoce. I lidé na konci jejich životní cesty a rodiny, které se starají doma o jejich nevyléčitelně nemocného člena rodiny. Umírající a těžce nemocní už neplánují, ale žijí přítomností. Svému okolí dávají hlubší smysl vnímání a jejich přání mívají často jiný rozměr.
Udělejte jim radost a věnujte jim „Vánoce doma“. Budete se tak společně podílet na jejich náročné domácí péči, aby i tyto Vánoce byly šťastné. 
Věřte, že takový dar stojí za to a i ty vaše Vánoce budou kouzelnější.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Posilam podekovani za vasi praci a pristup.

Hana Strnadová
1 333 Kč

Veselé Vánoce.

Jan Setnička
4 700 Kč

Děkuji za Vaši pomoc všem, kterým pomáháte.

Petra Bartoníčková

Děkuji za vaši práci a přeji mnoho zdaru.

Jan Stepanek
500 Kč