Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Krizová pomoc

Pomáhejte s námi dětem a dospělým svým pravidelným příspěvkem. Pomůžete jim postavit se šikaně ve škole i na internetu, překonávat úzkosti a strachy, vypořádat se se ztrátou blízkého člověka, najít odvahu čelit problému, zlepšit své vztahy v rodině, mezi kamarády i mezi kolegy. Vyhledat odbornou pomoc chce velký kus odvahy. Vaším příspěvkem pomůžete klientům krizové pomoci být silnější a zvládnout náročnou situaci, ve které se ocitli. Pravidelná pomoc od Vás pomůže každý měsíc více jak 40 lidem.

Tlačítka, kudy proudí pomoc

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Více jak 150 dětem a téměř 400 dospělým, kteří se ocitli v tzv. psychické krizi, pomůže ročně krizová pomoc u nás. 

Děti i dospělí přichází proto, že trpí např. nespavostí, infarktovými stavy, bolestmi břicha, jsou podráždění, agresivní vůči ostatním i vůči sobě. Zažívají pocity bezmoci, bezradnosti. Někdy se cítí úplně zahlcení myšlenkami, někdy necítí vůbec nic - radost, smutek, naštvanost - prostě nic. Často popisují paniku, úzkost nebo velký strach. Kvůli tomu nejsou schopni běžně fungovat - hroutí se jim vztahy, hádají se s kolegy, zhoršuje se jejich prospěch ve škole. Je hodně způsobů, jak prožívají psychickou krizi.  

Pomozte jim vyznat se v tom, co prožívají. Pomozte jim najít vnitřní sílu na řešení jejich situace. Pomozte jim překonat jejich krizi. Budou mít o starost méně, možná se po dlouhé době usmějí, možná se po dlouhé době dobře vyspí. Pomozte jim mít kvalitnější život. 

Vyhledat odbornou pomoc, když nám není dobře, je projev odvahy. Pomozte dětem i dospělým svým příspěvkem být ještě odvážnější a najít sílu na překonání jejich obtíží. Buďte odvážní s nimi. Jděte do toho!


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pro Vás 🥰

Lenka Kocourková
100 Kč