zdravotnízajištění z.s.


Humanitární pomoc Pomoc Ukrajině

Češi na Ukrajině

Češi bojují, zachraňují životy, cvičí armádu i záchranáře a vozí humanitární pomoc. Díky jejich vysokému nasazení získali uznání po celém světě. Díky této sbírce se pomoc dostává k Čechům, kteří bojují v prvních liniích a chodí až za russké pozice. Díky vaší pomoci se výrazně zvyšuje šance, že se kluci večer vrátí domů. A to je to nejdůležitější.

vybíráme od 11.10.2022

Podporujte nás pravidelně. Češi se nevzdávají.

Společně dokážeme víc.
416 809 Kč

přispělo

193 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

KREML MUSÍME PORAZIT

Do Evropy po téměř 80. letech míru vtrhla velká válka. Je třeba si tuto strašlivou zprávu plně uvědomit.  Od začátku invaze je naší klíčovou rolí podpora dobrovolníků a všeobecná podpora Ukrajiny, ochrana její suverenity a pomoc ukrajinskému národu v boji proti ruské vojenské agresi. Je to rok od masakrů v okolí Kyjeva. A my vyrážíme do boje proti další ruské ofenzívě.  Vstříc k vítězství s Vaší pomocí.  

!!!AKTUALIZACE: Zjednodušujeme naše sbírkové projekty. Tuto sbírku ukončíme po 30.6.2023. Vaši pomoc prosím zašlete na sbírku ČESKÝ PERUN. DĚKUJEME!!!

NA CO NYNÍ PŘISPÍVÁTE:

V součanosti jsme vyřídili většinu potřeb lidí od Bachmutu. Seznam získaného materiálu úplně dole. Nyní sháníme vybavení pro jednotku průzkumáků, kterým velí Čech na jižní části fronty a kooperující jednotky, které je zajišťují v týlu. Seznam obsahuje jen několik, za to velmi cenných a životně důležitých položek.

CO DĚLÁME

Pomáháme s převozy raněných do bezpečí, dovážíme a distribuujeme humanitární pomoc přímo v potřebných místech, pracujeme na zlepšení zázemí a vybavení nejen českých obráncům v první linii a její blízkosti.
Také máme na liniích v polní nemocnici mediky, kterým pravidelně doplňujeme vybavení.

Spolupracujeme s organizacemi a projekty, které cvičí na Ukrajině vojáky i záchranáře v bojové medicíně, taktice i střelbě.
Dalším Čechům, kteří chtějí jít pomáhat na Ukrajinu, poskytujeme veškeré poradenství a pomáháme řešit byrokracii.
Naše práce je a bude bez nároku na honorář! Vaše dary využíváme na nákup zdravotního materiálu, vybavení a výstroje pro jednotky, kde působí a spolupracují Češi.  

OKÉNKO DO NAŠÍ HISTORIE

Máme za sebou 15 let působení spolku v Česku, během kterých jsme se věnovali péči o mládež a utváření společenského soužití. Pořádali jsme společenské akce a vzdělávali ve zdravovědě. Dnes pro další generace reagujeme na potřebu chránit svobodnou společnost proti útlaku, lžím a tyranii. Naše děti budou v budoucnu žít podle toho, jak tuto situaci zvládneme. A my se nevzdáme.

Krátké video, které představuje malou část naší práce na Ukrajině.


Další fotodokumentaci naší práce najdete na Facebooku Zdravotní zajištění a Češi na Ukrajině twitter Perun.

VAŠE PŘÍSPĚVKY MAJÍ REÁLNÝ DOPAD

Díky vaší pravidelné pomoci můžeme průběžně posílat konkrétní věci o které si jednotlivé skupiny Čechů a jejich Ukrajinských kolegů píší. Bohužel nejsme zatím schopni pokrýt veškeré požadavky. Proto tvoříme seznam položek, který průběžně aktualizujeme a dle aktuálních možností a priorit prostředky vynakládáme. Díky pravidelným příspěvkům dokážeme pomoc lépe plánovat a distribuovat. .

Ceny položek jsou orientační. Vždy se snažíme najít nejlevnější řešení a prioritizovat. Většinou se nám podaří věci sehnat levněji, třeba i z druhé ruky. Požadavky se mění průběžně.

OD 1. LEDNA DO 28. ÚNORA SE NÁM PODAŘILO ZAJISTIT TYTO POLOŽKY:

NEJSME V TOM SAMI

Aby zlo zvítězilo stačí, aby dobří lidé neudělali nic. Často se člověk cítí příliš malinkatý ve srovnání s problémy, kterým čelí. Proto jsme rádi, že nám pomáhají další organizace a my jim dílem také můžeme pomoci.

PŮSOBÍME TAKÉ V ČESKU

Pravidelně vyrážíme všude, kde je to potřeba a to nejen na Ukrajině. Působili jsme při povodních, po vichřici v Tatrách, přispěchali jsme na pomoc po břeclavském tornádu. Pokud se stane nějaká pohroma u Vás a okolí, my tam budeme. Pravidelným příspěvkem nám pomůžete v dlouhodobé působnosti v rámci Česka. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Všem děkujeme za dosavadní podporu.
Aktuálně válka vstupuje do své nejkritičtější fáze. Chybí nám lidé, chybí technika, chybí munice.
3 měsíce se budeme muset bít jako lvi, improvizovat, ustupovat, umírat.
Není a nebude to jednoduché, ale vydržíme, jiná možnost není.


Budeme rádi když nás podržíte a pomůžete s největší akcí tohoto roku.

Projekt SKUTEČNÁ CENA SVOBODY umožní získat klukům obrněnou techniku s ochranou proti dronům a vy získáte pěknou odměnu - vzpomínkovou bankovku. V době psaní aktuality již vybíráme na pátý obrněný stroj.

Děkujem - že nám pomáháte vyhrát.

Založení projektu

Jste borci!

Jaroslav Gloza

Díky, že pomáháte!

Dárce
1 000 Kč

díky za vše co děláte

Lukáš Kopřiva
500 Kč

Děkuji za vaši práci. Společně Ukrajinu ubráníme!

Jiří Žoudlík
650 Kč

Držte se

Dárce
1 000 Kč

Držte se, stojíme s vámi!

Linda
300 Kč

Držte se!

Pavel Pančocha

Hodně štěstí!

Jiří Červenka
1 789 Kč

Dekuji!

Dárce
1 968 Kč

Vážím si toho, co děláte:)

Ondrej Teply
1 000 Kč