Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.


Regionální a komunitní rozvoj Sport a volný čas

Výstavba beach volejbalových kurtů a sportovně relaxační zóny TJ Turnov

Podpořte svým darem výstavbu beachvolejbalových kurtů a venkovních herních a cvičebních prvků pro děti a dospělou veřejnost. Svým příspěvkem se budete podílet na rozvoji sportu ve Vašem regionu, podpoříte smysluplný projekt dostupný široké veřejnosti, umožníte velké skupině dětí a mládeže přístup k modernímu a oblíbenému sportu na profesionální úrovni. Samotný projekt má již veškerá stavební povolení a jeho realizace byla podpořena z rozpočtu města Turnova částkou 700 tis. Kč. Výstavba bude zahájena do konce roku 2022.

Podpořte výstavbu beachvolejbalových kurtů a sportovně relaxační zóny TJ Turnov

85 450 Kč

přispělo

27 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tělovýchovná jednota Turnov je se svými mnoha oddíly jednou z nejúspěšnějších tělovýchovných organizací v republice. Mezi velmi úspěšné a velké oddíly patří i oddíl volejbalu, jehož hráči jsou vidět nejen na extraligových palubovkách, ale díky Míše Mlejnkové se může oddíl volejbalu chlubit i nejlepší hráčkou České republiky.

Právě tento oddíl se rozhodl posunout volejbal a turnovský sport obecně na další úroveň. Založil nové družstvo beachvolejbalistů a pustil se pod záštitou TJ Turnov a ve spolupráci s Tělocvičnou jednotou Sokol Turnov do projektu výstavby beachvolejbalových kurtů a sportovně relaxační zóny.

Celkovým cílem projektu je umožnit dětem a široké veřejnosti přístup k profesionálně vybudovanému sportovišti, které bude zahrnovat dva beachvolejbalové kurty splňující soutěžní parametry.Sportovně relaxační zóna bude sestávat kromě dvou beachvolejbalových kurtů i z workoutového hřiště a ohniště. Areál bude sloužit nejen členům TJ Turnov, ale i široké veřejnosti.Tento areál je logickým rozšířením stávajícího areálu oddílu volejbalu TJ Turnov, který je umístěn vedle turnovského atletického areálu. Díku tomu je zajištěno i dostatečné zázemí včetně šaten, sociálních zařízení aj.Plán výstavby počítá se zahájením prací ve čtvrtém kvartálu 2022 a dokončením na jaře 2023.

Oddíl volejbalu, TJ Turnov, TJ Sokol Turnov a město Turnov již do tohoto projektu investovaly nemalé množství prostředků a času. Jsme si jisti, že tento projekt bude úspěšný a bude mít pozitivní vliv na mnoho budoucích generací. 

Nyní žádáme i Vás veřejnost, pojďte do toho s námi!

Děkujeme za Vaši podporu!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

S radostí Vás zveme na oficiální otevření areálu nových beachvolejbalových kurtů v Turnově!
Tento nezapomenutelný sportovní okamžik se uskuteční dne 14.6.2023 a chceme si ho společně užít.
Turnov se stává novým domovem pro tuto vzrušující plážovou sportovní disciplínu, a my bychom byli velmi rádi, kdybyste se k nám při slavnostním zahájení připojili. Otevření představuje významný milník nejen pro volejbalisty a členy TJ, ale i pro místní sportovní
nadšence z řad široké veřejnosti. Areál bude k dispozici pro všechny.
Jsme rádi, že pozvánku na moderování této sportovní události přijal pan Petr Vydra, hudebně nás podpoří kapela FD Band, žízeň uhasí Pivovar Rohozec a co se týče sportu, těšit se můžete i na exhibiční utkání beachvolejbalových profesionálů.
Jsme hrdí na to, že se nám společně s TJ Turnov, s podporou Sokolů a díky skvěle odvedené práci firmy Zikuda podařilo tento projekt dokončit v plánovaném termínu a areál je připravený na první ostrou sezónu.
Přijďte nás podpořit, jste srdečně zváni!

Pevný a stabilní podklad, to je ZÁKLAD.🚧 Proto v tuto chvíli věnujeme zvláštní pozornost klíčovému procesu zhutňování podkladových vrstev, abychom tak zajistili odolnost hřišť proti přírodním vlivům a předešli deformacím povrchu.👷

Jaro se kvapem blíží a tak jsme po plánovací fázi začali s intenzivními zemními pracemi.👷‍♂️🦺 Hotový je protlak vody pod antukovými kurty, výškopis, přesuny zeminy a další nezbytné kroky k řádné přípravě terénu... 💪 A jedeme dál! Držte nám palce, ať jde vše podle plánu.
 

Založení projektu

Děkujeme za iniciativu! Doufám, že dojde ke zprůchodnění až k ruskému kinu.

Matěj Cogan

Šulcovi

Jiří Šulc
2 000 Kč

Hurá na písek! Šóňovi a Plocka

Michaela Plocová
1 500 Kč

Ráda přispěju, neboť pak kurty budeme chtít využívat. :) tak ať se stavba podaří!

Michaela Bůnová

Držím TJ palce, ať se tento smysluplný projekt podaří postavit a provozovat.

Michal Loukota
2 000 Kč

Pojďme do toho, je to pro dobrou věc. Díky všem.

Pavel Starý
2 000 Kč