CZ / EN

Schola Fidentiae - Škola s(ebe)vědomí, z.s.


Osvěta a poskytování informací Kultura, umění a historie

Podpora rozvoje organizace

Základním cílem a posláním spolku je aktivně podporovat rozvoj a posilování společnosti jako svébytného sebevědomého společenství lidí, kteří na základě poznávání, uchovávání a uvědomování si vlastních dějin tvoří společnost postavenou na hodnotách a principech humanity a solidarity. Jsme společenství lidí, do jejichž života, rodinné historie a/nebo mysli vstoupila válka, a ví, jaké důsledky má pro celou společnost, chtějí mapovat cesty, které k válečným i jiným konfliktům vedou, a společně se učit, jak jim v budoucnosti zabránit.

vybíráme od 26.9.2022

Podpora rozvoje organizace

Chci podpořit činnost a rozvoj organizace Schola Fidentiae - Škola s(ebe)vědomí, protože věřím v její misi i poctivou práci.
1 200 Kč

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Zanedlouho budeme existovat už 2 roky. První rok a půl jsme se rozjížděli pomalu a dobrovolnicky. Od letošního července máme první finanční grant od Česko-německého fondu budoucnosti - celkem 500.000,- na jeden rok. Jsme za něj nesmírně vděčné. A budeme vděčné i za vaše příspěvky a dary, jakékoli výše,  abychom mohli  dál dělat to, co pro nás má největší smysl: rozvíjet se vzájemně ve svébytné a sebevědomé společenství lidí, kteří na základě poznávání, uchovávání a uvědomování si vlastních dějin tvoří společnost postavenou na hodnotách a principech humanity a solidarity. Dokáží se podívat a reflektovat vlastní i společné chyby a využít je pro svoji vlastní i společnou ohleduplnější budoucnost. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu