CZ / EN

AgiLawyer Society z.s.


Pomoc Ukrajině Legislativa a právní pomoc

UA.SUPPORT - právní pomoc Ukrajině

Naším posláním je dělat svět lepším místem. Jak? Vybudováním ekosystému, kde mohou dobrovolníci pomáhat lidem v nouzi. Konkrétně vytvoříme prostředí, kde namísto nekonečných emailů mohou lidé efektivně pracovat, komunikovat a spolupracovat a kde můžeme podpořit jejich plný potenciál pomocí dnešních technologií a umělé inteligence. Nezáleží na tom, zda jste společnost nebo jednotlivec v nouzi – s trochou pomoci umělé inteligence jsme vytvořili chytré řešení – clearingové centrum, nebo chcete-li online platformu, kde jsou všechny komunikační kanály přehledně uspořádány a propojeny. Lze tedy efektivně pracovat na tom, co je naléhavé a potřebné. Tato chytrá platforma byla navržena pro firemní využití, ale brzy našla své uplatnění ve službách – včetně pro bono právní pomoci pro ukrajinské uprchlíky. Vytvořili jsme mezinárodní platformu pro bono právních služeb s názvem #UA.SUPPORT, která spojuje ukrajinské uprchlíky, kteří potřebují právní pomoc, s dobrovolnými právníky. Během několika měsíců se do projektu zapojilo více než 200 set dobrovolných právníků z více než 30 zemí, kteří poskytli právní pomoc stovkám lidí. Platforma získala oficiální uznání od desítek organizací a úřadů a krok za krokem se mění v obecný clearingový dům poskytující právní pomoc lidem v nouzi, ať už jsou z Ukrajiny nebo ne.

vybíráme od 5.9.2022
75 443 Kč

přispělo

8 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dear Kateryna and team,
PEOPIL is proud to support the important work of UA.Support.
We wish you all a merry Christmas in these difficult times, and hope you will be able to help many more Ukrainian people.
Best regards from all of the Board of PEOPIL

Philippine Bax

LAWorld Ltd, the international legal network, is proud to support and participate in the important work of UA Support, Ukraine.

jacqui nash
500 €