RADKA z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Od plaváčka k plavci

Naše organizace provozuje dětské plavání již od půl roku věku dítěte. Těšíme se velkému zájmu, ročně absolvuje naše plavecké kurzy přibližně 300 dětí. Pravidelná údržba a zajištění kvality provozu bazénu jsou však finančně náročné. Budeme tak velice rádi za každou pomoc, která nám umožní poskytovat vám i vašim malým plaváčkům ty nejlepší služby.

vybíráme od 1.9.2022
1 000 Kč

přispělo

7 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Plavecké centrum RADKA nabízí plavání pro děti ve vaničce, plavání dětí s rodiči  od 0,5 roku do 3 let, plavání dětí od 3 do 6 let, zdravotní plavání školáků do 10 let. Dochází k nám ženy na aquaerobik či aquatěhobik. Zdravotním a strečingovým plaváním pomáháme i lidem s fyzickým handicapem nebo dříve narozeným miminkům. Klientům se věnují  instruktorky s letitou praxí.

Pobyt ve vodě má velký význam v psychomotorickém vývoji dítěte. Děti se učí ve vodním prostředí orientovat a zvládat nečekaný pád do vody. Tvoří si také první sociální vazby s kolektivem. Rodič je při cvičení s dítětem v úzkém fyzickém kontaktu, proto má tato aktivita nenahraditelný význam pro vzájemný vztah a upevňující se vazby dítěte s rodičem. 

Děkujeme za podporu!
Tým Plaveckého centra

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se stále daří😉

Vlaďka
100 Kč