Pet Heroes z.s.


Zvířata

Máme plno, pomozte nám, prosím, zvětšit kapacity

Lidé se zbavují psů jako na běžícím páse a adopce se nehýbou. Potřebovali bychom rozšířit prostor o další kotce hlavně pro velké psy. Pomozte nám, prosím, rozšířit naše kapacity, aby se k nám vešli ti, kteří hledají plnou misku a střechu nad hlavou.

vybíráme od 28.7.2022
21 311 Kč
vybráno 71 % z 30 000 Kč

přispělo

37 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
 Potřebovali bychom rozšířit prostor o další kotce hlavně pro velké psy. Pomozte nám, prosím, rozšířit naše kapacity, aby se k nám vešli ti, kteří hledají plnou misku a střechu nad hlavou.
Rádi bychom rozšířili útulek v Lanškrouně o venkovní kotce s výběhy, které budeme moct používat pro pejsky v nouzi. Kapacita útulku už nestačí. Vyhradili jsme prostor, kam můžeme ubikace umístit.Největší problém jsou psi, kteří jsou velcí, mají výchovné problémy, koušou, extrémně se bojí nebo doma ničí věci, protože nechtějí být sami. Pro ně chceme vybudovat kotce s možností výběhů, protože u nás budou trávit nejspíš dalších pár let. Už pár takových v útulku máme, třeba Míšu, Andrého, Edyho, Siu a Sorbona.Kotce bychom rádi nakoupili od firmy Texas Connection, máme s nimi dobré zkušenosti: https://www.kotcepropsy.com/ 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jsme v tom s vámi ❤️

Lenka Soukupová
300 Kč

Držím palce 🤞 v dalším působení! Ať se daří! Děkuji za vaši práci!

Dominika Kubínová

Jste super❤️🐶

Katerina Gogova
500 Kč

Společně to zvládneme

Lenka Soukupová
111 Kč

Děkuji za práci co děláte.

FandaSin
2 000 Kč

Držím palce, děláte dobrou práci.

Pavlína Hublová
750 Kč