Charita Česká republika


Pomoc Ukrajině

PRO DĚTI Z UKRAJINY

Děkujeme, že chcete pomoci válečným uprchlíkům z Ukrajiny! Young Caritas od začátku války pomáhá příchozím z Ukrajiny přizpůsobit se novým podmínkám a začlenit se do společnosti. Pro školáky máme od pondělí do pátku otevřenou klubovnou, kde společně děláme domácí úkoly, tvoříme a seznamujeme se s českými reáliemi. Pro děti a dospělé pořádáme kurzy češtiny, česky se u nás učili i ukrajinští stomatologové, kteří už pracují v tuzemských ordinacích. Organizujeme výlety ukrajinských dětí s českými vrstevníky v okolí Prahy. Samozřejmostí je náš profesionální tým tvořený pedagogy, sociálními pracovníky a odbornými lektory. Centrum Young Caritas je otevřeným a bezpečným prostorem, kde se každý může zapojit a rozvíjet. Pomozte nám pokračovat dál i v roce 2023.

vybíráme od 25.7.2022

Podpořte integraci ukrajinských dětí

Tvoříme budoucnost! Děkujeme, že i ji tvoříte s námi.
4 257 Kč

přispělo

11 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
„Moc děkuji za příjemné setkání, dobré jídlo a úžasnou partu. Najít podobně smýšlející lidi a ještě k tomu v jiné zemi je k nezaplacení,“ Tetjana po vánočním setkání v Centru Young Caritas (celý článek o akci najdete zde).„Moc děkujeme za péči a pozornost, kterou věnujete našim dětem,“ poděkování od Světlany za organizaci programu pro děti (reportáž z vánočního setkání
zde).„Chtěli bychom vám moc poděkovat za to, jak se o naše děti staráte. Vytváříte tím ty nejlepší vzpomínky na Českou republiku,“ poděkování od Haliny za organizaci příměstského tábora (více si přečtěte
zde).„Po prvním dnu na táboře mi moje dítě řeklo: ‚Mami, děkuji ti, že jsi mě poslala na tábor!‘ Pro mě neexistuje lepší hodnocení,“ poděkování od ukrajinské maminky za pořádání příměstského tábora.Tvoříme budoucnost! Tvořte ji s námi.
www.youngcaritas.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrý den,
měla bych zájem o ledvinku (světlou s barevnými "fleky" a modrým popruhem).
Děkuji
a hodně elánu , co děláte je důležité :)
jn

Jitka Nedelková
1 000 Kč

Dobrý den, těší nás váš zájem o ledvinku a děkujeme za příspěvek na naši činnost. Napište nám prosím na adresu: youngcaritas&charita.cz., kam ledvinku poslat. Děkujeme!

Charita Česká republika

Pro děti

Eduard Dylyn

Děkujeme!

Charita Česká republika