Šťastná Srdíčka z.s.


Životní prostředí Zvířata

Nero potřebuje opět operaci

Nero je jedním z dvanácti členů našeho hospicu pro hendikepované psy. Má za sebou už bezpočet ortopedických operací a k tomu se léčí s epilepsií. Teď, po roce klidu, má opět velké problémy s již operovaným kolenem.

vybíráme od 26.6.2022

Nero potřebuje opět operaci

Nero měl zdravotní komplikace už od štěněte. Byla mu diagnostikována dysplazie kyčelního kloubu, podstoupil tedy operaci kyčlí, byl operován nepřirostlý loketní výběžek. Přidala se epilepsie. Má za sebou operaci vazů obou kolen. Nyní to vypadá na problém s implantátem v pravém koleni a prasklý meniskus. V péči máme dalších 11 různě postižených psů, bohužel na takto nákladnou operaci nám nezbývají finance. Pomozte nám s úhradou operace pro Nera, aby mohl zase běhat s ostatními, prosím.
41 100 Kč

přispělo

26 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Nero měl zdravotní komplikace už od štěněte. Byla mu diagnostikována dysplazie kyčelního kloubu, podstoupil tedy operaci kyčlí, byl operován nepřirostlý loketní výběžek. Přidala se epilepsie. Má za sebou operaci vazů obou kolen. Nyní to vypadá na problém s implantátem v pravém koleni a prasklý meniskus. V péči máme dalších 11 různě postižených psů, bohužel na takto nákladnou operaci nám nezbývají finance. Pomozte nám s úhradou operace pro Nera, aby mohl zase běhat s ostatními, prosím.Příběh Nera

Nero se k nám dostal jako čtyřměsíční štěně. Hned jako malý kluk podstoupil operaci kyčlí, kde mu byla diagnostikována dysplazie kyčelních kloubů čtvrtého stupně. Současně s touto operací měl operován nepřirostlý loketní výběžek. Takže místo štěněčího dovádění musel být stále v klidu. Operace nedopadla dle představ a nožičky ho trápí pořád. V jednom roce života se přidala epilepsie. Na podzim 2019 byl operován s rupturou kolenního vazu v levém koleni a v březnu 2021 měl tu samou operaci v koleni pravém. Před několika dny na pravou zadní přestal chodit a výrazně mu otekla. Jeli jsme ke specialistům a dle rtg problém s největší pravděpodobností způsobil jeden z hřebů implantátu, který v koleni má. Také je velká šance, že má prasklý meniskus, ale to se ukáže až při operaci.


Neroušek je takový náš něžný obřík nemotora. Dobrák, který si nechá vše líbit.

V péči máme dalších 11 více či méně postižených psů a uhradit operaci bez pomoci nezvládneme. U takto velkého pejska (Nero má téměř 60kg) se náklady za operaci vyšplhají na částku kolem 45 000,- Kč.

Více o hospicu Šťastná Srdíčka z.s. zde.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Nerouškovi pro uzdravení.

Dárce
600 Kč

diky za vas❤️

alex a anet
200 Kč

At se Nero brzy uzdravi ;-).

Ahlam Hamlaoui
1 000 Kč

Držím palce ať to dobře dopadne.

David G.