NADĚJE


Sociálně znevýhodněné skupiny

Zachraňte střechu nad hlavou pro 40 lidí bez domova

Pomozte nám zachovat 40 lůžek pro muže bez domova a zařídit noclehárnu a denní centrum. Potřebujeme peníze, abychom mohli upravit a dovybavit prostory, které doposud sloužily jako humanitární ubytování. Za Váš příspěvek děkujeme.

Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Nestihli jste poslat dar na tento projekt a chcete také pomoci? Přispět můžete kdykoliv na Pomoc lidem bez domova v Praze.
K poslednímu červnu 2022 bude plánovaně ukončen provoz humanitárního ubytování v pražské Michli, které vzniklo před dvěma lety jako jedno z dočasných krizových řešení v době pandemie Covid-19. 
Jsme moc rádi, že se nám podařilo zajistit částečné pokračování tohoto ubytovacího zařízení a zachránit 40 lůžek, která by jinak ze dne na den přestala existovat. 
Od července bude ubytovací zařízení v Michli fungovat jako noclehárna a denní centrum pro muže bez domova. Aktuálně potřebujeme peníze, abychom mohli provést drobné stavební úpravy a dokoupit potřebné vybavení, které je pro provoz noclehárny a denního centra nezbytné. V přízemí vznikne denní centrum s okamžitou kapacitou 40 lidí. V patře bude noclehárna s většinou dvoulůžkovými pokoji pro 40 mužů. 
Budeme i nadále pomáhat zejména lidem se zdravotními problémy, pro které je pobyt na ulici extrémně náročný.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Konečný výsledek projektu Zachraňte střechu nad hlavou
pro 40 lidí bez domova
je 55.850 Kč.
Moc vám všem děkujeme milí dárci!

Založení projektu

🖤

Tereza Hochmannová
300 Kč

Díky, že se o lidi bez domova staráte! Darovat peníze je to nejmenší, co můžeme pro ty méně šťastné udělat.

Markéta
1 000 Kč

Ať se projekt podaří!

Dárce
2 000 Kč