Zvířata nejíme, z.s.


Zvířata Děti, mládež, rodina

Náctiletí aktivisté: Život v neveganském světě

Dokument, který má za cíl zbořit předsudky ohledně veganské stravy u dětí a posílit generaci mladých lidí v angažování se za lepší svět.

vybíráme od 1.6.2022
24 174 Kč

přispělo

45 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jaké to je být mladistvými, kteří se rozhodli bojovat za společenskou změnu? Dokumentem vás provedou teenageři, kteří se před několika lety stali nejen vegany/kami, ale i aktivisty/kami za osvobození zvířat. Odmítají se podílet na vykořisťování zvířat a motivují k tomu i ostatní.

Středometrážní dokument Náctiletí aktivisté: Život v neveganském světě vám dá nahlédnout do světa mladistvých, kteří mají míru soucitu tak vysokou, že se rozhodli vystavit se šikaně a nepochopení většinové společnosti. Nejen hlavní postavy, ale i další mladí bojovníci vás provedou jednak životem aktivistů, ale také společně s nimi navštívíte instituce, kvůli kterým nová soucitná generace naráží na předsudky, ať už v ordinacích doktorů, ve školním či domácím prostředí.

Termín dokončení
Odhadovaný termín dokončení plánujeme na jaro/léto roku 2023.

Financování projektu
Finance potřebujeme především na produkci, následnou postprodukci ve studiu, na pokrytí provozních nákladů a propagaci dokumentu.

Kde se dokument objeví
Budeme se snažit zajistit promítání na filmových festivalech, ve školních institucích, později bude přístupný volně ke shlédnutí online.

Jsme vám vděční za finanční podporu našeho projektu, který má za cíl zbořit předsudky ohledně veganské stravy u dětí a posílit generaci mladých lidí v angažování se za lepší svět.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Zveřejnili jsme první trailer k chystanému dokumentu Náctiletí aktivisté

Založení projektu

Ďakujem za vašu odvahu! Robíte skvelú vec, je super vidieť, že vyrastá ďalšia generácia uvedomelých ľudí ❤️ Bude nás viac.

Lucia Marcinová
500 Kč

Vydržte, vaše činnost má smysl!

Dárce
200 Kč

Nastupující generace bojovnic a bojovníků za práva zvířat mě naplňuje optimismem.

Pavel Roreček
1 000 Kč

Jsem rád, že takové projekty vznikají. Podpora mladých veganů je velmi důležitá. Jde o budoucnost
Rád jsem podpořil.✌️

Pavel Skřivánek
300 Kč

Veganské děti to mají v nesoucitném světě velmi těžké, stojíme za nimi!
Díky za výborný projekt!

Alexandr Darius Radecký
3 000 Kč