Kolpingovo dílo České republiky z.s.


Děti, mládež, rodina Senioři

Podpořte s námi Srdíčko ♥ ŽĎAS a Jelena máme v zádech. Přidejte se i Vy!

Spojili jsme síly! U příležitosti významného výročí se Žďárem prožene „JELEN“. A to ne ledajaký… Letos oslaví ŽĎAS -nejstarší a nejznámější žďárský strojírenský podnik 71. narozeniny! U této příležitosti pořádá v PÁTEK 26. 8. 2022 od 19:00 hodin na FARSKÝCH HUMNECH ve ŽĎÁŘE NAD SÁZAVOU koncert známé hudební skupiny JELEN. Přijďte to společně s námi oslavit, užít si koncert nebo se stavte v sobotu 27. 8. na Den otevřených dveří. A místo vstupného můžete podpořit dobrou věc – Rodinné centrum Srdíčko, které pomáhá dětem, rodinám a seniorům ze Žďáru nad Sázavou a okolí. Děkujeme.

vybíráme od 13.6.2022
152 920 Kč
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
ŽĎASu a Rodinném centru Srdíčko je dohromady už 85 let!  A právě částka 85.000 Kč tento rok zbývá na zajištění aktivit pro rodiny s dětmi (kroužky, příměstské tábory, besedy, workshopy, programy pro rodiče a prarodiče a mnoho dalšího). Přijďte si 26.8. užít koncert a podpořte žďárské Srdíčko. Vaším darem pomůžete skvělému místu, kde rodiny zažívají radost, nová setkání a mají prostor pro sdílení společných zážitků. Srdíčko je místem odpočinku a inspirace v každodenním koloběhu tisíce drobných povinností. „Je to tady nejlepší na světě, chtěla bych sem chodit každý den!“, říká desetiletá Lucka, účastnice letního příměstského tábora.
Díky Vašemu daru budou moci zažívat takové krásné dny další stovky dětí, rodičů i prarodičů, pro které tu jsme. Děkujeme za Vaši pomoc.
V srpnu 1951 se uskutečnila první tavba a ŽĎAS zahájil svoji výrobu. V loňském roce tak při této příležitosti byly naplánovány oslavy 70. výročí. Všechno ale narušila COVIDová omezení…
"Máme radost, že tento rok Vás můžeme pozvat na opožděné oslavy výročí založení společnosti. Oslavy, které letos počítáme už jako 70 + 1,"  říká Ing. Pavel Czesnek, generální ředitel ŽĎAS a.s. 
A protože jsou to oslavy mimořádné, máme radost, že koncert můžeme věnovat právě na pomoc Rodinnému centru Srdíčko, které pomáhá v našem regionu. Zapojte se i Vy a podpořme společně dobrou věc!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu