Farma Naděje z.s.


Filantropie a dobrovolnictví Zvířata

FIXAČNÍ KLEC PRO SKOT

Moc vás prosíme o akutní pomoc. Jíťa má nemocnou nožičku a aby bylo možné jí ošetřit, potřebujeme koupit fixační klec pro skot na veterinární zákroky. Bohužel se nám nepodařilo sehnat vhodnou klec nikde v bazaru a nová stojí nejlevnější 85 tisíc korun. Budeme ji potřebovat samozřejmě i do budoucna pro ostatní a rádi ji budeme zapůjčovat jiným azylům. Bohužel v tuhle chvíli není pořízení této klece v našich finančních možnostech. Proto bychom vás chtěli moc poprosit, jestli byste nám nepomohli se finančně podílet na této investici. Děkujeme!

vybíráme od 11.5.2022

SBÍRKA NA FIXAČNÍ KLEC

Nemáme jak jinak ošetřit nemocné kravičky, než je mít ve fixační kleci, která musí být dostatečně pevná, aby v ní stálo nehybně i tunové zvíře. Nejlevnější jsme našli za 85 tisíc, ale hledáme stále, kde se dá. Děkujeme vám všem, kdo nám s její koupí pomůžete. Jitka už nám kulhá několik dní a včerejší veterinární zákrok nás nikam moc nedostal, nechce na sebe nechat sáhnout a vše boří.
83 761 Kč

přispělo

180 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
NEJEN PRO MARODÍCÍ JÍŤU

Přišlo to, čeho jsme se nejvíc obávali a to je kulhající kravička Jíťa. Nenechá na sebe moc šáhnout, ani když je zdravá, takže jakmile jí bolí noha a kulhá, tak k sobě nenechá nikoho radši ani přiblížit. Vymysleli jsme super naháněčku i zajištění mezi dřevema, ale Jíťa má takovou sílu, když se bojí, že by nám z toho udělala kůlničku. Dostala tedy jen léky na zánět a bolest a zkusili jsme jí nohu ještě nastříkat, ale je nutné ji mít pořádně fixovanou, aby se jí dalo podívat na paznehty.

Dole vidíte zafixovanou Jitku a vedle, jak by to mělo vypadat, aby se nám zdárně povedlo ji ošetřit.

Obvoláváme co se dá a kde se dá, aby nám ji někdo půjčil, nebo s ní přímo přijel a Jitku ošetřil, ale bohužel se nedaří nikoho sehnat. Proto už to nechceme déle odkládat a fixační klec bychom rádi zakoupili a měli ji tu pro podobné případy. Když vám kulhá téměř tunové zvíře, které na sebe nenechá šáhnout, je to docela stres a obavy.
S klecí se kravky nemůžou pohnout a je na ně bytelná a může tak dojít k jakémukoliv ošetření, zejména pak najít problém v paznehtech. Vypadá to děsivě, což je pochopitelné, ale bez podobného zařízení nejsme schopni nemocné kravičky ošetřit.

Budeme vám vděčni za jakoukoliv pomoc, na oplátku k nám přijďte zažít nějakou fajn poslední neděli v měsíci při návštěvním dnu, ochutnat něco rostlinného, pomazlit zvířata, povalovat se jen tak v trávě a číst si, nebo s někým podebatovat. Nadýchat tu krásnou energii v přírodě s tak krásnou zvířecí společností.
Srdečně vám všem děkujeme za pomoc a podporu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

♥️

Silvie Brázdová
300 Kč

Děkuju za to, co děláte <3

Tereza Křivková
200 Kč

Děkuji, že pomáháte všem zvířátkům ❤️

Denny
500 Kč

Držím palce ať se vše daří a zvířátka se mají líp.

Daniela Horčicová
1 000 Kč

Pro svobodná zvířátka

Jana Kučírková
100 Kč

Něco málo :-)

Tomáš Nohel
300 Kč

pro Jitu 💓

Linda Lakotová
300 Kč

Ať je Jitušce zase brzy hej <3

Denča
500 Kč

:)

Denisa Špinlerová
400 Kč

Dekuji za to, ze pomahate zviratum.

Tereza Nová
500 Kč