Farma Naděje z.s.


Filantropie a dobrovolnictví Zvířata

FIXAČNÍ KLEC PRO SKOT

Moc vás prosíme o akutní pomoc. Jíťa má nemocnou nožičku a aby bylo možné jí ošetřit, potřebujeme koupit fixační klec pro skot na veterinární zákroky. Bohužel se nám nepodařilo sehnat vhodnou klec nikde v bazaru a nová stojí nejlevnější 85 tisíc korun. Budeme ji potřebovat samozřejmě i do budoucna pro ostatní a rádi ji budeme zapůjčovat jiným azylům. Bohužel v tuhle chvíli není pořízení této klece v našich finančních možnostech. Proto bychom vás chtěli moc poprosit, jestli byste nám nepomohli se finančně podílet na této investici. Děkujeme!

vybíráme od 11.5.2022

SBÍRKA NA FIXAČNÍ KLEC

Nemáme jak jinak ošetřit nemocné kravičky, než je mít ve fixační kleci, která musí být dostatečně pevná, aby v ní stálo nehybně i tunové zvíře. Nejlevnější jsme našli za 85 tisíc, ale hledáme stále, kde se dá. Děkujeme vám všem, kdo nám s její koupí pomůžete. Jitka už nám kulhá několik dní a včerejší veterinární zákrok nás nikam moc nedostal, nechce na sebe nechat sáhnout a vše boří.
83 761 Kč

přispělo

180 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
NEJEN PRO MARODÍCÍ JÍŤU

Přišlo to, čeho jsme se nejvíc obávali a to je kulhající kravička Jíťa. Nenechá na sebe moc šáhnout, ani když je zdravá, takže jakmile jí bolí noha a kulhá, tak k sobě nenechá nikoho radši ani přiblížit. Vymysleli jsme super naháněčku i zajištění mezi dřevema, ale Jíťa má takovou sílu, když se bojí, že by nám z toho udělala kůlničku. Dostala tedy jen léky na zánět a bolest a zkusili jsme jí nohu ještě nastříkat, ale je nutné ji mít pořádně fixovanou, aby se jí dalo podívat na paznehty.

Dole vidíte zafixovanou Jitku a vedle, jak by to mělo vypadat, aby se nám zdárně povedlo ji ošetřit.

Obvoláváme co se dá a kde se dá, aby nám ji někdo půjčil, nebo s ní přímo přijel a Jitku ošetřil, ale bohužel se nedaří nikoho sehnat. Proto už to nechceme déle odkládat a fixační klec bychom rádi zakoupili a měli ji tu pro podobné případy. Když vám kulhá téměř tunové zvíře, které na sebe nenechá šáhnout, je to docela stres a obavy.
S klecí se kravky nemůžou pohnout a je na ně bytelná a může tak dojít k jakémukoliv ošetření, zejména pak najít problém v paznehtech. Vypadá to děsivě, což je pochopitelné, ale bez podobného zařízení nejsme schopni nemocné kravičky ošetřit.

Budeme vám vděčni za jakoukoliv pomoc, na oplátku k nám přijďte zažít nějakou fajn poslední neděli v měsíci při návštěvním dnu, ochutnat něco rostlinného, pomazlit zvířata, povalovat se jen tak v trávě a číst si, nebo s někým podebatovat. Nadýchat tu krásnou energii v přírodě s tak krásnou zvířecí společností.
Srdečně vám všem děkujeme za pomoc a podporu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce, doufám že se vybere celá částka ❤️

Lucie Calikova
500 Kč

Jitka Jitce

Jitka Boubelíková
300 Kč

Drzim Jite vsechny palce✊✊❤

Petra Jirsová
100 Kč

Ať se podaří vybrat ještě více! 😊

Tereza Šťastná
300 Kč

To, co děláte, je super

Šindelářová Štěpánka
1 000 Kč

zbožňujem Vaše príspevky a komentáre a ďakujem za Váš profil🤗

Jana Fedáková

Mam vas rada a verim vam

Štěpán Mašek
300 Kč