Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj, z.s.


Pomoc Ukrajině

Sanitkou na Ukrajinu

Cílená zdravotnická pomoc - tým zdravotníků a plně vybavená sanitka. Díky Vašim darům budeme moci nakoupit potřebný zdravotnický materiál, léky a pohonné hmoty.

vybíráme od 19.3.2022
600 387 Kč

přispělo

202 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Součástí mise je také specializovaný transport (v režimu přepravy pacientů neodkladné péče) těžce nemocných, imobilních pacientů  do zdravotnických zařízení v Polsku, Slovensku a České republice. Jedná se o osoby s mnohdy vážnou, život ohrožující diagnózou, slabé, nemocné, včetně dětí,  pro které už sám útěk před hrůzami války je vážným ohrožením jejich zdraví a života. Tuto misi, budeme realizovat v týdenních turnusech (v zájmu vlastního bezpečí a duševního zdraví) tak dlouho, dokud to bude potřeba a dokud nám budete pomáhat s příspěvky na materiál a hlavně na pohonné hmoty, aby naše sanitka mohla plnit svůj účel - pomáhat nemocným a raněným. Aktuální informace můžete sledovat na našem facebooku.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Souhlasím s Vaším rozhodnutím vrátit dary jednomu nejmenovanému holdingu ! A zároveň rád podpořím to, co děláte pro ostatní v těžkých situacích.

Svatopluk T.
1 000 Kč

Děkujeme moc za to, že jste a jací jste.
Blanka a Václav

Václav Bárta

Přispívám na pokrytí finanční částky starého finančního daru od Agrofertu, který dnes vyzval k vrácení. Od Babiše nebrat ani pozdrav! Děkujeme za to co děláte ❤️🤝

David Zientek
200 Kč

Pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti, ze ano!

Karel Tejkal
1 000 Kč

Děkuji za Vaše gesto - Agrofert pobral na dotacích jen v roce 2021 2,2 miliardy korun a pak rozhazuje mince. Velmi děkuji za Vaši podporu Ukrajiny a za Vaši práci pro nemohoucí lidi.

Karel Machů
500 Kč

děkuji

Filip Šabat
2 000 Kč

Ať se daří! 🙂 Společně to zvládneme.

Jaroslav Linhart
300 Kč

AŤ SE VÁM DAŘÍ . Jsem od Danuše . A zdravím z Krušných Hor!

Ivana Tothová
300 Kč

Díky za Vaše gesto - vraťme Česku řád a klid.

Michal Klouda
1 000 Kč

Velký respekt k vrácení daru od ctihodného pana Babiše !!!
Karel a Beata Šourkovi. Dolní Bezděkov

Karel Šourek
300 Kč