Artmap, z.s.


Kultura, umění a historie Životní prostředí

art re use - Sklad uměleckého materiálu

Nabízíme zdarma materiál kulturnímu provozu a pomoc s cílenou redistribucí aktuálně nepotřebného materiálu. Cílem společné aktivity spolků ArtMap a Skutek je vytvořit hlavní komunikační bod v recyklaci, distribuci a transformaci neužitečného galerijního, divadelního a obecně výtvarného materiálu na užitečný.

Sklad uměleckého materiálu

Děkujeme, Vaše art re use.
3 300 Kč

přispěli

4 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Co děláme:

Projekt vznikl z naléhavé poptávky galerijního a uměleckého provozu. Svépomocí řešíme současně dva dlouhodobé problémy: kam s aktuálně nepotřebným materiálem ze skončených projektů a nedostatečné materiálové zázemí pro tvorbu.
Více informací na našem webu reuse.artmap.cz

Jak to funguje:

Nová služba je zcela zdarma a jedinou podmínkou je zveřejnění konkrétních realizací, na které byl materiál věnován. Příběh každého soklu, desky nebo celých výstav dokumentuje speciální stránka realizace.

Končí váš projekt a připadá vám zbytečné a hanebné materiál vyhodit? Stačí kontaktovat náš sklad telefonicky nebo mailem a společně domluvíme odvoz i uskladnění. Nastavení služby zaručuje, že se materiál dostane zpět do kulturního provozu galeriím, divadlům, umělcům, školám a obecně neziskovým projektům.
Aktuální nabídku dostupného materiálu najdete v našem e-shopu.
Základní funkce skladu jsou nastaveny, ale zájem je obrovský a služba potřebuje pomoc, aby fungovala naplno a žádný zahálející materiál neskončil zbytečně na skládce.

Děkujeme za jakýkoli příspěvek.
Vaše art re use.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

show must go on

Mikulas Nevan
1 000 Kč

Děkujeme za možnost využít výtvarný materiál pro potřeby naší školy. Fotky z tvoření budeme postupně posílat.

Tereza Prášilová
1 000 Kč