Veterináři bez hranic ČR, o.p.s.


Pomoc Ukrajině Zvířata

Prcháme spolu

Válečný konflikt v Ukrajině přináší utrpení pro lidi i pro zvířata. Mnozí lidé s sebou na cestu před válkou berou i své psy a kočky. Naše organizace občanům Ukrajiny přicházejícím se svými čtyřnohými společníky do České republiky pomůže uhradit náklady na veterinární péči, krmení a základní chovatelské potřeby.

vybíráme od 2.3.2022
596 921 Kč

přispělo

211 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Válečný konflikt na Ukrajině přináší utrpení nejen lidem ale i zvířatům. Mnoho majitelů je v boji o holý život bohužel donuceno zanechat své psy a kočky jejich osudu, spoustu z nich ale opouští válečnou zónu i se svými čtyřnohými přáteli. Státní veterinární správa sice zmírnila podmínky pro vstup mazlíčků z Ukrajiny do ČR, ale zvířata stejně musí po příjezdu navštívit veterináře a musí být případně provedena jejich vakcinace a označení mikročipem. 
 
Veterináři bez hranic ČR nabízí pomoc občanům Ukrajiny, kteří přichází v důsledku válečného konfliktu do České republiky a potřebují zajistit náležitou péči pro své psy a kočky. 
 
Získané finanční prostředky budou použity nejen na označení mikročipem, vakcinaci a další veterinární péči, ale i na krmivo a nezbytné chovatelské potřeby pro tato zvířata tak, abychom lidem hledajícím v naší zemi azyl jejich situaci co nejvíce usnadnili. I takto totiž může vypadat naplnění našeho motta Zdravá zvířata – zdraví lidé.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přinášíme Vám první příběhy psů a jejich majitelů, kterým jsme pomohli! Fenka japonského china podstoupila operaci oka na klinice v Praze.

A fenka labradora Terra přišla do Výukové veterinární ambulance na České zemědělské univerzitě, protože se její stav výrazně zhoršil mezi první a druhou povinnou prohlídkou po příjezdu do České republiky. Její majitelky nezaváhaly a okamžitě kontaktovaly veterináře. Zatím není známa přesná příčina problému, ale uděláme vše pro to, aby Terra byla opět v pořádku!

Založení projektu

Podpora hrdinné Ukrajině v obraně před agresorem, a trpícím zvířatům též. Sláva Ukrajině a demokratickému světu!

Lucie Tihounová
100 Kč

Support from Vets Beyond Borders - Australia

Phoebe Fear
4 000 €

Support from Vets Beyond Borders - Australia

Phoebe Fear
2 000 €

Hi VSF-Czech - this donation is part of a larger sum VSF- Australia would like to send to you on behalf of our donors.
Please advise that you have received this amount (E2000) and we can transfer additional amounts over the coming days.
Best Regards
Sally
Vets Beyond Borders - Australia
sally.colgan@vetsbeyondborders.org

Sally Colgan
2 000 €

Dar od studentů VETUNI :)

Marie Špachmanová
3 142 Kč

Donating $600 on the behalf of Ramona Lauda.

Maria Zemankova
575 €

Hello, Our Vet Practice makes regular donations to different charities, including an orphanage in Burma, Covid related therapies in Pakistan, and this month to Vets Beyond Borders. We pray that this will be beneficial to alleviate suffering of some of the animals affected by the war and disruption occurring in Ukraine.

Dr David Boersma
1 347 €

Děkuji, že pomáháte

L.G.
500 Kč

Držím palce a přeji hodně štěstí!

Olga
500 Kč

Děkuji, že pomáháte. Hodně sil a Božího požehnání.

Táňa
1 000 Kč