Psí život, z.s.


Pomoc Ukrajině Zvířata

Pomoc ukrajinským zvířatům

Ve válkou zasažené Ukrajině narůstá počet zraněných a opuštěných zvířat, o které se snaží postarat tamní útulky. Mnoho lidí však před válkou strastiplně prchá i se svými domácími mazlíčky... Všichni nyní potřebují naší pomoc zvenčí!

vybíráme od 24.2.2022

Pomozte ukrajinským zvířatům!

4 185 362 Kč

přispělo

3619 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ve válkou zmítané Ukrajině narůstá nejen počet zraněných lidí, ale také zvířat. Někteří lidé prchající před válkou vzali svá zvířata s sebou, jiní je opustili a zanechali svému osudu. Na Ukrajině byl i před válkou velký počet toulavých a zraněných zvířat, teď se bude situace ještě zhoršovat. Ukrajinské útulky nyní budou potřebovat mnohem větší pomoc zvenčí! Nejdříve jsme chtěli udělat sbírku "jen" pro ukrajinských útulek Friend ve městě Dněpropetrovsk, ale situace na Ukrajině je tak kritická, že pomoc potřebuje i spousta dalších útulků.

Jsme v kontaktu s mnoha českými i slovenskými organizacemi, které se do pomoci aktivně zapojují a dostáváme tipy na další ukrajinské útulky a organizace, které pomáhají zvířatům přímo v napadené zemi. Náročná je také situace na česko-slovenských hranicích, kde se nyní snažíme podporovat aktivní pomoc právě uprchlíkům se zvířaty. Za peníze vybrané od dárců posíláme na hraniční přechody krmivo pro zvířata, vodítka, obojky a hlavně přepravky, protože mnoho lidí nese kočky a malé psy jen v náručí, v provizorních taškách nebo prostě v krabicích.

Protože do naší republiky už přijíždějí uprchlíci z Ukrajiny i se zvířaty, rádi bychom jim pomohli i tady u nás - s veterinární péčí, léčkou, očkováním, čipováním, krmivem atd. Nezapomínáme ani na pomoc českým útulkům, do kterých už ukrajinská zvířata míří - buď přímo z přeplněných ukrajinských útulků a nebo z polských a slovenských organizací, které pro jejich velký příliv už nemají kam opuštěná zvířata dávat.

Peníze zde vybrané na pomoc ukrajinským zvířatům tedy budeme směřovat:
- přímo do útulků a "zvířecích" organizací na Ukrajině
- do prověřených útulků a organizací, které aktivně pomáhají se záchranou ukrajinských zvířat a nebo je u sebe přímo umísťují
- k ukrajinským majitelům zvířat, kteří prchají před válkou do České republiky.

Prosíme, pomozte, situace je opravdu kritická!
 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Moc diky ze pomahate zviratkum!

Michaela Reynolds
1 000 Kč

Vzácná a milá paní Jarmilo Pávková Vám a všem lidem kolem Vás moc děkuji za to ,co děláte ,jak pomáháte těm kteří to potřebují nejvíce-malé nevinné oběti lidské zvůle -zvířátka.Jste pro ně dobří andělé.Děláte tento svět lepší ,navzdory všemu špatnému.Kdyby byl takový každý člověk,tak už je na zemi ráj.

Radka Hájková
500 Kč

Bůh s námi se všemi, s lidmi i zvířatky

Anna Hotárková
300 Kč

Děkuji Vám .👍😘

Zuzana Řeznickova
5 000 Kč

Děkuji za vaši pomoc zvířatům, snad to alespoň trochu pomůže :-)

Radim Svoboda

Děkuji že pomáháte chlupáčkům

Ludmila Beranová
300 Kč

Petr Kůrka
500 Kč

Pro Ukrajinská zvířata.

Ivana Šimková
300 Kč

To já děkuji, že pomáháte ❤.

Vladimír Šimáček
500 Kč

Pomáhat je potřeba všem, i zvířátkům:)

Martin Migota
5 000 Kč