Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj, z.s.


Hospicová a paliativní péče Senioři

Spolu s vámi nejsou sami! - podpořte Domácí hospic Girasole Hustopeče

Potřebujeme Vás! Potřebujeme Vás, kteří nás podrží v tom, co děláme pro druhé. Díky Vám a Vaší štědrosti pak můžeme pořizovat třeba nové přístroje a pomůcky nebo platit drahé léky, na které zdravotní pojištění nedosáhne. I díky Vám může být život těch, o které pečujeme o něco lepší a radostnější. Díky Vaší pomoci a naší péči v tom NEJSOU A NEZŮSTANOU SAMI!

vybíráme od 31.1.2022
4 788 350 Kč

přispělo

5584 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pomáháme lidem, aby mohli být doma když přijde stáří, ztráta sil a schopností nebo nemoc, kterou už nelze vyléčit. Doma, kde prožili kus života, doma, kde mohou být zahrnuti láskou a péčí svých nejbližších. Jsme tu pro všechny, jejichž schopnost soběstačnosti je snížena z důvodu onemocnění, věku nebo zdravotního postižení jejichž situace vyžaduje pomoc jiné osoby. Náš tým je tu pro domácí pečující, kteří pečují o blízkou osobu. Stále na sobě pracujeme, abychom byli tou nejlepší pomocí a oporou pro vás i vaše blízké.

Více informací o naší organizaci najdete zde https://www.girasole.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

:-)

Jan Machander
200 Kč

Hodně štěstí 👍

Dárce
1 000 Kč

dar

Viktor Jirušek
300 Kč

Přeju vám všem hodně štěstí a požehnání !!!

Marie Krčková
1 000 Kč

Děkuji vam.

Jana Žilkova

Děkujeme za Váš morální postoj. Rodina Sedláčkova.

Pavel Sedláček
1 000 Kč

Děkuji za Vaši práci a postoj k daru nadace Agrofertu.

Jan Vidlička
300 Kč

Udelali jste spravne, ze jste nedovolili Babisovi ziskavat si Vasim prostrednictvim svatozar. Mnoho zdaru!

Zuzana Pokorna
300 Kč

Dobrý den,
velmi se cením odhodlanosti vedení Girasole vrátit Agrofertu dotaci a nepodlehnout tlaku Babiše a jeho okolí. Máte můj obrovský obdiv a respekt za to, že jste se to dokázali. Proto jsem se rozhodl že Vás podpořím částkou 1000 Kč. Kéž by si z Vás vzali příklad ostatní lidé.
Pavel Knotek Zlín

Pavel Knotek
1 000 Kč

Byla to velká odvaha vyslovit svůj názor a vrátit všechny peníze, které tak nutně potřebují. Kandidát na prezidenta AB vyzval na svých sociálních sítích, aby na něj lidé vsadili 1000 Kč ve Fortuně, považujeme to za morální dno. My vsázíme na lidi z Girasole, aby mohli i nadále pracovat ve prospěch kvality života lidí nemocných, starých, osamělých a všech, kteří si nemohou pomoci vlastními silami a hlavně nebyli rukojmím nečestného politika. Hana a Zdeněk Janečkovi, Praha

Hana Janečková
1 000 Kč