Suchej únor, z. ú.


Sport a volný čas Zdraví

REGISTRACE PATRON – SUCHEJ ÚNOR 2024 #suchoucestou

Podpoř nás v naší snaze pohnout s národem, který pije přes míru! Šíříme osvětu, že nepít alko, ale také nekouřit nebo nebrat drogy je v pohodě. Učíme českou společnost k respektu. K tomu, že je normální a správné, když někomu záleží na svém zdraví. Statistiky potvrzují, že se nám to daří a naše aktivity na poli osvěty, vzdělávání a prevence rizikového chování mají smysl. PŘIDEJ SE K NÁM a podpoř kampaň, která pomáhá měnit životy k lepšímu. DÍKY! www.suchejunor.cz. #suchejunor #suchoucestou

Chci podpořit projekt, který hýbe Českem

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Podpoř Suchej únor 2024, pojď s námi #suchoucestou. 

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika říká, že 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití. Pijeme prostě přes míru!

A proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. A nebo by prostě jen rádi, stejně jako ty, podpořili projekt, který má smysl, který Česká republika potřebuje a který může ovlivnit jejich okolí.

Sucháč každoročně drží přes 900 000 lidí. Přes 53 % účastníků Sucháče s pitím dlouhodobě zvolní, méně kouří, zhubne, ušetří a nastartuje pozitivní změnu pro sebe i pro své okolí. Letos v tom zaregistrovaným sušičům pomůže online batoh plný zážitků a benefitů, které ještě více umocní únorovou proměnu (obsahuje online cvičení, webináře, recepty, kalorické tabulky) či únorový bylinkový kalendář.

Vedle toho všeho letos představíme naši novou AI bytost diskutující na téma alkoholu a od 25. do 28. 1. tě zveme do Magenta Experience Centra v OC Arkády Praha na interaktivní výstavu na téma alkoholu, kde si vyzkoušíš virtuální realitu, alkobrýle, lego robůtky a seznámíš se s naší AI bytostí.

PŘIDEJ SE k nám, řadě firem a institucí, k desítkám známých influencerů, jako jsou Adéla Elbel, David Kraus, Natalie Schejbalová, Jiří Burian, Eva Burešová, Lucie Zelinková a další.

Děkujeme!

www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk 
#suchejunor #suchyfebruar #suchoucestou
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Devil's Bathwater👹🛁

Martin Mecir
290 Kč

Miluju pivo

Martin Juzl

tak potřetí v tom jedu s Váma díky

Pavel Vostrý
29 Kč

Všem sucháčům zdar👋🏼👋🏼👋🏼

David Říha

Alkohol je metla lidstva…

Lenka Hradecka
29 Kč

Tento rok, bohužel nedržím.

Vítězslav Urban

Přeji všem, co si toto předsevzetí dali, aby vydrželi.

Zbyněk Tůma

Uz nekolikatym rokem susim s Vami.

Lucie Hanyasova
29 Kč

Letos 29 dnů bez alkoholu!!!

Jaroslav Lípa
29 Kč

Čím větší osvěta, tim lépe. V ČR je (kult)ura alkoholu fakt šílená.

Kateřina Radostná