TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.


Lidé s postižením Osvěta a poskytování informací

Online punč Pro TyfloCentrum Olomouc - zahřeje nejen na srdci

Každoročně, díky stánku Dobrého místa pro život na vánočních trzích v Olomouci a z podpory kamarádů z NB Oiltec, Triumph Olomouc, The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar a SMASH GYM Olomouc prodáváme punč pro dobrou věc. Výtěžek z tohoto dne putuje na podporu osob se zrakovým postižením, jejich vzdělávání, zaměstnávání v sociální firmě Ergones. Tato podpora bývá v řádech desetitisíců korun a je pro nás opravdu velkou pomocí. Letošní punče bohužel nestihneme...

vybíráme od 25.11.2021
2 300 Kč

přispělo

6 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Každoročně, díky stánku Dobrého místa pro život na vánočních trzích v Olomouci a za podpory kamarádů z NB Oiltec, Triumph Olomouc, The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar a SMASH GYM Olomouc prodáváme punč pro dobrou věc. Výtěžek z tohoto dne putuje na podporu osob se zrakovým postižením, jejich vzdělávání, zaměstnávání v sociální firmě  Ergones, která je součástí TyfloCentra Olomouc, o.p.s.. Tato podpora bývá v řádech desetitisíců korun a je pro nás vždy velkou pomocí.

Letošní punče bohužel zase nestihneme, i když jsme se na vás všechny moc těšili! Protože kdy jindy dobré skutky nejvíce potěší než před Vánocemi.
Náš termín byl 17. 12. 2021, ale kvůli vládním a protipandemickým opatřením byly zrušen vánoční trhy a tím i celý stánek pro dobrou věc.

Ale my to nevzdáme! Blíží se konec roku a věříme, že bude mít tato výzva smysl. I když je pouze elektronická.

Proto jsme se rozhodli uspořádat symbolické online punčování. 

Chcete se také zahřát nejen u srdce a udělat dobrý skutek? 

Tak si v teple a bezpečí domova uvařte čaj, grog, svařák, nalijte decku vína nebo oblíbeného drinku a rychlým, bezpečným online způsobem podpořte naši organizaci, která přes 20 let pomáhá osobám se zrakovým postižením najít práci, uplatnění a smysl života.

Co za to?

Dobrý pocit
Lepší karmu
Lehčí peněženku
Potvrzení o daru do daní
Partnerství se smysluplnou organizací, které může trvat několik let

Budeme vám vděční za jakoukoli podporu - drobný dar, sdílení výzvy, uspořádání zaměstnanecké sbírky u vás v práci nebo lajku na našem Facebooku.
Děkujeme a přejeme všem hlavně zdraví, lásku a dobrou náladu!


Tým TyfloCentra Olomouc, o.p.s.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přejeme pohodový advent, krásné Vánoce a usměvavý Štědrý večer.

Pátková Martina

Držte se!

Tomáš Pavlůsek
1 000 Kč