České centrum pro investigativní žurnalistiku, o.p.s.


Jiné Protikorupční aktivity

Vánoční limitovaná edice investigace.cz

Organizovaný zločin je všude kolem nás. I tam, kde ho ostatní nevidí. Nebo nechtějí vidět. A od toho jsme tu my. Naše kauzy rezonují celým světem a mají reálný dopad. Panama Papers, FinCEN Files, Ázerbájdžánský laundromat, Grupo America, Ruská pračka Troika či nejnovější kauza Pandora Papers. Bez podpory veřejnosti to ale nedáme. Bez vás to nedáme. Kupte si tričko či ponožky z naší limitované předvánoční edice 2021 a podpořte naši práci. Podpořte nezávislou investigativní žurnalistiku.

Vánoční limitovaná edice investigace.cz

Darujte sobě a svým blízkým dárek, který má smysl. Podpořte redakci investigace.cz
92 982 Kč

přispělo

106 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Jelikož se jedná o limitovanou edici, některé velikosti nám již bohužel došly. Aktuálně již nenabízíme následující velikosti:
Peníze neperu: pánské S, pánské M, pánské L, pánské 3XL, dámské 2XL
Kokain nevezu: pánské S, pánské M, pánské L, pánské XL, pánské 2XL, dámské M
Tygry nevařím: pánské S, pánské M, pánské L, dámské S, dámské M, dámské XL

Jsme investigace.cz. Přinášíme převážně původní investigativní a datovou žurnalistiku. Specializujeme se na nadnárodní kauzy týkající se organizovaného zločinu, praní peněz, korupce, mafie, nebo třeba obchodů se zbraněmi a drogami. Odhalujeme české aktéry globálních kauz a vysvětlujeme, proč Česko významně figuruje v globálním financování organizovaného zločinu.

Organizovaný zločin je všude kolem nás. I tam, kde ho ostatní nevidí. Nebo nechtějí vidět. A od toho jsme tu my. Naše kauzy rezonují celým světem a mají reálný dopad. Panama Papers, FinCEN Files, Ázerbájdžánský laundromat, Grupo America, Ruská pračka Troika či nejnovější kauza Pandora Papers.

Bez podpory veřejnosti to ale nedáme. Bez vás to nedáme. Kupte si tričko či ponožky z naší limitované vánoční edice 2021 a podpořte naši práci.Podpořte nezávislou investigativní žurnalistiku. Ukažte, že vám to není jedno.

Tričko i ponožky získáte jako odměnu za váš dar, který nám pošlete přes Darujme.cz či přímo na účet. Minimální výše daru za triko je 500 Kč, za ponožky 200 Kč. Můžete tak udělat radost sobě, či svým blízkým a darovat smysluplnou věc, navíc z udržitelných a etických materiálů. 

Minimální výše daru za odměnu je BEZ POŠTOVNÉHO - předpokládáme tedy, že si odměnu osobně vyzvednete u nás v kanceláři Na Zderaze 1275/15, 120 00 Praha 2. Pokud budete chtít odměnu zaslat poštou, prosím, navyšte dar o 70 Kč, což je poštovné a balné.VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ TRIKA - Ukažte, že vám to není jedno

Trička jsou vyrobena ze 100% organické bavlny belgickou etickou značkou Stanley/Stella. Splňují nejvyšší standardy, včetně certifikace GOTS. Potisknuta jsou v Česku firmou T-SHIRTS 4U s.r.o. Nápisy k dispozici jsou ve třech variantách "Kokain nevezu", "Peníze neperu" a "Tygry nevařím", ve velikostech dámské a pánské S-XXXL. Další informace k nim (tabulku velikostí, možnosti dopravy, aj.) naleznete zde.


VÁNOČNÍ LIMITOVANÉ PONOŽKY - Pořiďte si nohy v teple

Ponožky jsou vyrobeny v Česku udržitelnou firmou we are ferdinand. Složení ponožek je 80 % bavlna, 15 % polyamid, 5 % elastan. Ponožky nabízíme ve dvou velikostech, "dámská" - 36-40 a "pánská" - 41-46 a ve dvou střihách - klasické a kotníkové.Více informací, včetně tabulky velikostí, naleznete zde: https://www.investigace.cz/partneri/vanocni-limitovana-edice-2021/, případně se na nás obraťte na chcivic@investigace.cz. 
Děkujeme, že považujete investigativní novinařinu a důležitou. Děkujeme, že vám to není jedno. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za vaši dlouhodobou práci!

Jaromír Beránek
1 000 Kč

Ďakujem, ste úžasní :)

Katka
270 Kč

Vela uspechov prajem!

Dárce

Díky za vaši práci

Kateřina Janáková
1 570 Kč

Díky za práci kterou děláte! 💙

Jan

Fandím Vám!

Jiri Bedlivy
1 000 Kč

Držte se! Jak říkají Sklepaci v Kouři "Má to cenu!“

Jakub Velda
840 Kč

Díky za vaši práci!

Dárce

Diky a moc vám fandím

Michaela Habrová
570 Kč

Díky!

Jiří Topka
1 000 Kč