CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Darujte šanci na změnu

Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Pomáháme 𝗱𝗲̌𝘁𝗲𝗺 𝘀𝗲 𝘃𝗿𝗮́𝘁𝗶𝘁 𝗱𝗼 𝘇̌𝗶𝘃𝗼𝘁𝗮 prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruku při životních krocích, jako je třeba návrat do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí. 𝗣𝗼𝗺𝗼𝘇𝘁𝗲 𝗻𝗮́𝗺 zrealizovat jarní dětský tábor pro děti s vážným onemocněním a jejich rodiny. Děkujeme, Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika.

vybíráme od 8.11.2021

Děkujeme, že nám pomáháte.

Společně měníme životy dětí s vážným onemocněním.
725 Kč
vybráno 0 % z 250 000 Kč

přispěli

2 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Pomáháme 𝗱𝗲̌𝘁𝗲𝗺 𝘀𝗲 𝘃𝗿𝗮́𝘁𝗶𝘁 𝗱𝗼 𝘇̌𝗶𝘃𝗼𝘁𝗮 prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruku při životních krocích, jako je třeba návrat do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.

Vytvořit zážitkový program pro děti je skvělé dobrodružství. A jako každé dobrodružství, i toto 𝗺𝗮́ 𝘀𝘃𝗲́ 𝗻𝗮́𝘀𝘁𝗿𝗮𝗵𝘆. A tím je, že naši táborníci jsou děti, které vyžadují specializovanou lékařskou péči. Pomozte nám ji zajistit na chystaný jarní tábor pro děti a jejich rodiny. Vybraná částka poputuje na zajištění 𝗹𝗲́𝗸𝗮𝗿̌𝘀𝗸𝗲́ 𝗽𝗲́𝗰̌𝗲, 𝗽𝗼𝗺𝘂̊𝗰𝗲𝗸 𝗮 𝗮𝘀𝗶𝘀𝘁𝗲𝗻𝘁𝘂̊. Je to nejdůležitější část a taky největší z našich nákladů, protože bez bezpečného prostředí nemůžeme děti posadit na koně, pomoci jim při zdolávání lanového parku či i jen vést terapeutické kroužky.

 

Jak můžete být součástí tohoto poslání i vy? 𝗣𝗼𝗱𝗽𝗼𝗿̌𝘁𝗲 𝗻𝗮́𝘀 na cestě, která mění těmto dětem životy. Den obdarování alias Giving Tuesday nám umožňuje se zamyslet nad věcmi jinak. 𝗗𝗲̌𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝗲.

"Kdybych potkala někoho kdo by mohl sponzorovat tábor, tak bych mu řekla, že tím udělá dobrý skutek. A ty děti si zaslouží zažít něco hezkého po náročné léčbě." Tábornice Dorka.

Cestu vašeho daru můžete sledovat na našich sociálních sítích Facebook či Instagram
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu