Nadace České spořitelny


Regionální a komunitní rozvoj

Dokážeme víc: Postavte s námi saunu u řeky!

Ano, chceme postavit saunu na kolečkách a umožnit vám v Lounech romantiku přírodního saunování. Přímo na břehu řeky! Představte si, jak vystoupíte prohřátí z domečku s vůní dřeva a stojíte v přírodě. Už slyšíte to tiché Ohře šumění, když se noříte do jejích chladných vln? Podpořte nás a už brzo se tato představa promění ve skutečnost!

vybíráme od 4.11.2021

Zdvojnásobení částky!

Nadace ČS zdvojnásobí vybranou částku až do výše 20 000 Kč!
38 000 Kč
vybráno 109 % z 35 000 Kč

přispělo

52 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Saunování je skvělé a v přírodě ještě mnohem lepší! Máme přístup na zajímavá místa u řeky a myslíme, že by bylo by škoda upínat se na jedno. Proto jsme se rozhodli pro pořízení mobilní sauny. Inspirace už existuje nejenom ve Finsku. 


Saunu poté nabídneme v klubovém režimu i veřejnosti. Saunu bychom rádi zprovoznili tuto a nejpozději příští sezónu - stavíme ji vlastníma rukama a to chvíli trvá! Všem dárcům bychom se podle výše daru chtěli odvděčit volnými vstupy a dalším využitím sauny. 
Projekt byl podpořen Nadací Via v programu Živá komunita a už nám nechybí moc! Bez vašeho přispění se ale neobejdeme. A pokud se nemůžete podílet finančně, pojďte nám pomoci vlastníma rukama při realizaci - stačí napsat na privozln@centrum.cz.a rádi vás zapojíme. Jsme přesvědčeni, že sauna s výhledem na břeh řeky nebo historické centrum města si najde své příznivce, nejenom mezi skalními saunaři. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Obrovsky se těším, společně to dáme.

Martin Kubáč

Už se těším!

Albert Macas
500 Kč