Partnerství pro městskou mobilitu, z.s.


Regionální a komunitní rozvoj Sport a volný čas

Mobilní aplikace 10.000 kroků

Pojďte s námi chodit častěji pro odpočinek těla i duše, pro radost a pro své okolí. Mobilní aplikace vám ulehčí účast ve výzvě 10.000 kroků, jejíž cílem je motivovat k pohybu pro zdraví nás ale i našich měst.

vybíráme od 4.11.2021

Mobilní aplikace 10.000 kroků

Děkujeme, že chodíte s námi a motivujete nyní už přes 10.000 chodců a rozvíjíte mobilitu i ve vašich městech #desettisickroku ❤️
47 489 Kč

přispělo

114 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Říjnové výzvy 10.000 kroků 2021 se vás zúčastnilo přes 10.000, za což moc děkujeme! Výzva nám dává obrovský smysl už od začátku, čím víc nás ale je, tím lépe se to táhne :)

Rádi bychom vám všem účast ve výzvě ulehčili, a tak jsme se rozhodli, že pro dubnovou výzvu připravíme mobilní aplikaci, díky které nebudete muset při každém nahrávání aktivity otevírat webový prohlížeč, ale vše zvládnete pohodlně ze svého mobilu.

Výzva tak bude mnohem příjemnější i pro seniory a jedince, kteří si s technologiemi zase tolik nerozumí. Díky aplikaci také nebudou vznikat odchylky v zaznamenaných krocích a výzva tak bude naprosto férová, se stejnými pravidly pro všechny zúčastněné.

Zkrátka chceme, aby byla výzva přístupná opravdu pro každého a aby bylo co nejjednodušší se účastnit.První fází, kterou jsme si stanovili je vývoj mobilní aplikace pro 10.000 kroků, tím ale naše vize rozhodně nekončí!

Tak co, půjdete s námi chodit pro zdraví nás i našich měst?

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund,
jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit
neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Já děkuji vám za výzvu 10000kroků. Motivovalo mě to chodit. 😀

Miroslava Holmanová
300 Kč

Držím palce!

Dárce