Mezinárodní vězeňské společenství


Children, Youth and Family Socially Disadvantaged Groups

The Angel Tree 2021

Join in Christmas flood of goodness and joy in families which need it the most.

we started on 2021-10-11

Join in Christmas flood of goodness and joy in families which need it the most.

€15,912
raised 101 % out of  €15,764

supported by

295 people
This campaign is already closed. Thank you!
We started having regular phone calls with my family and my kids called me mom for the first time. (incarcerated mother)

Did you know that there are about 40 thousand children in the Czech Republic who suffer  harsh punishment caused by the mistakes of their parents? Their punishment is separation from their parent because of their incarceration.
We believe that each child deserves to experience a merry Christmas, so we run a program called The Angel Tree that offers help in families where the dad or mom are in prison. This project first started in 1981 in Birmingham, AL (USA) and has since spread into more than 70 countries all over the world. 

Dozens of volunteers all across the Czech Republic unite their efforts (now for the Xth time) in a logistically varied and demanding project. The end product is Christmas gifts being delivered to more than a thousand children who have their mom or dad behind bars, according to what each child wants and with an attached letter from the parent who is in prison. 

Join the rush to spread Christmas cheer  and joy to families that need it the most.
Help us collect enough money for at least 800 gifts.

Gifts are always new, costing CZK 500 on average.
In 2020 we were able to deliver 1 355 gifts!

I would have never been able to give such a gift to my daughter and it made her so happy, she kept cuddling with it, now she takes her stuffed Little Mole to bed with her and says that she sleeps in bed with daddy. (incarcerated father)
 
You gave me courage to contact my family after several years and they’re soon coming for a visit. (incarcerated mother)

Campaigns

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign
Active (0)  |  Finished (1)

No active donor campaigns were found.

Dobrý den,
paní učitelky z naší školky se vzdaly svých vánočních dárků ve prospěch námi zvolené dobročinné organizace ❤️🎄

Petra Jelínková
CZK 500

Děkujeme ! Velmi si Vašeho daru vážíme, vzdát se svého dárku a podarovat dítě vězněného rodiče, které by možná ani žádný dárek nedostalo. O to více si ceníme Vaší lidské účasti na smutné a materiálně těžké situaci těchto dětí, kterou se snažíme co nejvíce zlepšit. Přejeme vám všem ve vaší školce tolik dobra, kolik rozdáváte vy svými dary. Krásné prožití vánoční doby a hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v novém roce vám přejí všichni z MVS, z.s.

Mezinárodní vězeňské společenství

Díky za to, co děláte.

Veronika Vlasáková

Děkujeme Vám za Vaši podporu a důvěru v to, co děláme a o co se snažíme. Děkujeme za to, že dítěti vězněných rodičů poskytnete možná jediný dárek, jaký na Vánoce dostane a vědomí, že máma nebo táta na něj myslí. Děkujeme!

Mezinárodní vězeňské společenství

Přeji všem dětem, aby mohli žít v láskyplném prostředí se svými rodiči a mohli prožívat společnou radost celý rok.

Marta Kupková
CZK 2,500

Děkujeme. I my si upřímně přejeme totéž, i když v rodinách odsouzených rodičů to není možné, proto je tu tento projekt, aby jejich děti věděly, že máma nebo táta nejsou fyzicky s nimi, ale že na ně myslí a že až se vrátí, budou zase spolu.

Mezinárodní vězeňské společenství

Nechť i malé dary pomohou vytvářet velké činy a radost

David Manych
CZK 1,111

Děkujeme za Váš dar, který přinese jeden velký, a to pocit dítěte, že je milováno, že na něj táta nebo máma myslí a že na něj nezapomínají dobří lidé jako Vy.

Mezinárodní vězeňské společenství

Pokračujte.

Michal Bolek
CZK 1,000

Děkujeme. Budeme pokračovat ze všech sil, hlavně díky vám, dárcům, kteří na nás myslíte a podporujete nás i děti vězněných rodičů, kteří jinak mnoho podpory nemají.

Mezinárodní vězeňské společenství

Požehnané Vánoce a naději přeji všem.

Šárka Malíková
CZK 1,000

Děkujeme ! Díky Vám budou mít i děti vězněných rodičů Požehnané a láskyplné Vánoce, dáváte jim naději, že po návratu z vězení nebudou máma nebo táta cizí lidé, ale budou mít blízký vztah a budou si ho potom moci znovu budovat.

Mezinárodní vězeňské společenství

Bohudíky za tuto iniciativu! Mám radost, že se mohu účastnit.

Martin Zapletal
CZK 500

Děkujeme ! A my máme radost, že jsou lidé jako Vy, kteří se účastní tohoto projektu a podporují nás ve snaze děti vězněných rodič nejen materiálně obdarovat , ale darovat jim i vědomí, že na ně máma i táta myslí, že na ně myslí laskaví a dobří lidé jako Vy a že nejsou zapomenuté.

Mezinárodní vězeňské společenství

Krásná práce! Držím palce všem maminkám a tatínkům, ať se jim i přes výkon trestu podaří vazby s dětmi udržet.

Donor
CZK 1,000

Děkujeme ! Za nás, že chápete naši práci, naši snahu nejen děti materiálně obdarovat. Za děti, které nyní ví, že nejsou samy, zapomenuty, ale je tu máma nebo táta kteří je mají rádi a jsou tu dobří lidé jako Vy, kteří na ně také myslí a podporují je. Za rodiče, kteří udělali chybu, ale nemůžou za mřížemi udělat nic pro své děti. Že tu jste i pro ně a že jim pomáháte svým darem vazby s dětmi, jak píšete, udržet. Palec nahoru pro Vás.

Mezinárodní vězeňské společenství

Veselé Vánoce

Michaela Hyťhová
CZK 1,000

Děkujeme. I Vám přejeme prožití krásných svátků a děkujeme za podporu malých zranitelných členů naší společnosti, kteří jsou často zapomenuti a kteří žijí v materiální i psychické bídě. Díky Vám ví, že se na ně myslí a že mají mámu a tátu, kteří jsou ve vězení, ale kteří je mají rádi. A to, že mají jejich lásku a Vaši pozornost jim dodává sílu se vyrovnávat se zlou životní situací ve které se nachází mnohem lépe.

Mezinárodní vězeňské společenství

Děkuji za tuto možnost a přeji Vám všem krásné vánoční svátky a štěstí v životě.

Valentin Hurtuk
CZK 1,500

My Vám velmi děkujeme za možnost podarovat děti uvězněných rodič a dát jim také pocit, že nejsou zapomenuté a že na ně táta nebo máma myslí. Díky !

Mezinárodní vězeňské společenství