CZ / EN

Zvířata nejíme, z.s.


Zvířata

Svědectví: Pravda, která měla zůstat skryta

Ročně se na území České republiky zabije 124 milionů zvířat kvůli produkci masa, mléka a vajec. Toto číslo je tak obrovské, že si ho možná ani neumíme představit. A dokážeme si představit, kde a jak takové množství zvířat žije? Dokument Svědectví odhaluje pravdu, jíž živočišný průmysl záměrně tají. Pomocí záběrů ze skrytých kamer proniká za ostnaté ploty a vysoké zdi českých velkochovů, malochovů, ale také domácích chovů, aby ukázal skutečný život zvířat, která jsou degradována na pouhé zboží. Ukazuje konkrétní jedince ukryté za úhlednými balíčky v obchodech a představuje je jako jedinečné bytosti bojující o život do posledního dechu.

vybíráme od 22.9.2021

Přispět na propagaci dokumentu Svedectví

85 038 Kč

přispělo

146 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Do crowdfundingové sbírky na Startovači se zapojilo celkem 400 individuálních dárců a na dokončení filmu se podařilo vybrat více než 200 tisíc korun.
To nejdůležitější ale začíná teprve teď, když je dokument dokončen. Nyní je naším cílem dostat film do kin a na obrazovky v českých domácnostech.

Svým darem nám s tím můžete pomoci. Získané finance využijeme k propagaci, aby se dokument dostal k co nejvíce lidem.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jen tak dál! Moc dekujeme za vše, co pro zvířata děláte!

Marika Hermannová

Děkuji Vám ze srdce za práci kterou děláte!! Nikdy jsem nevěřila, že lidi dokážou být takové zrůdy a navíc, že jim to nedělá nejmenší problém a ještě v tak masovém měřítku.

Petra Maskova
400 Kč

Doufám, že se dokument dostane k co nejvíce lidem!

Marianna Nersesjan

Priala by som si aby sa ľudia začali viac zamýšlať nad tým čo sa okola nás deje. Aby nesklápali hlavy dolu a tvárili sa, že nič nevidia. Iba my to možme zmeniť. Zvieratá za nič nemožu to my ľudia sa k ním správame otrasne preto, že sme sebeckí, nenažratí národ... ale karma je zdarma a každému kto s čistým svedomím ubližuje nevinným zvieratám to bude mať spočínaté. Keď nie v tomto živote v tom ďalšom určite :) Valéria B.

Valeria Blicklingová

Děkuji!

Michal Hasenohrl
100 Kč

Děkujeme vám za vše 🙏🍀❤️

Libuše Crhová
100 Kč

Jím vše živočišné přiznávám,ale podmínky ve kterých žijí zvířata mi trhá srdce...Někdo třeba ohrne nad vším nos a řekne si,že dříve se také zabíjeli zvířata aby se snědli,ale dříve si rodiny pěstovali dobytek sami a na zeleni...Dnes tyto ubohá zvířata trpí víc než si někdo z nás dokáže představit...Nikdo nám nedal to právo je tak neúctivě zabíjet a nechat žít v tak nevyhovujících podmínkách...I kdyby se nad tím zamyslelo malé procento lidí má to účinek...Vše se počítá!!!!Děkuji za to,že tento projekt uvidí již brzy světlo světa!

E.

Děkuji za toto svědectví. Na veganské stezce jsem sice teprve 10 let, ale už se těším, až to bude 20, 30 a více, kdy budu moci také podat své svědectví o tom, že to jde i jinak. Zvláště v této době je velmi důležité změnit svůj postoj k jiným bytostem.

Petr Baxant
369 Kč

Velmi děkuji za vaši práci a odhodlání, které jste vložili do tohoto dokumentu!
Velmi děkuji, že jste promluvili za ty, kteří nemohou...

Stella Doležalová
200 Kč

Záslužný počin. Díky

František Klátil
500 Kč