CZ / EN

Zvířata nejíme, z.s.


Zvířata

Svědectví: Pravda, která měla zůstat skryta

Ročně se na území České republiky zabije 124 milionů zvířat kvůli produkci masa, mléka a vajec. Toto číslo je tak obrovské, že si ho možná ani neumíme představit. A dokážeme si představit, kde a jak takové množství zvířat žije? Dokument Svědectví odhaluje pravdu, jíž živočišný průmysl záměrně tají. Pomocí záběrů ze skrytých kamer proniká za ostnaté ploty a vysoké zdi českých velkochovů, malochovů, ale také domácích chovů, aby ukázal skutečný život zvířat, která jsou degradována na pouhé zboží. Ukazuje konkrétní jedince ukryté za úhlednými balíčky v obchodech a představuje je jako jedinečné bytosti bojující o život do posledního dechu.

vybíráme od 22.9.2021

Přispět na propagaci dokumentu Svedectví

73 019 Kč

přispělo

123 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Do crowdfundingové sbírky na Startovači se zapojilo celkem 400 individuálních dárců a na dokončení filmu se podařilo vybrat více než 200 tisíc korun.
To nejdůležitější ale začíná teprve teď, když je dokument dokončen. Nyní je naším cílem dostat film do kin a na obrazovky v českých domácnostech.

Svým darem nám s tím můžete pomoci. Získané finance využijeme k propagaci, aby se dokument dostal k co nejvíce lidem.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jím vše živočišné přiznávám,ale podmínky ve kterých žijí zvířata mi trhá srdce...Někdo třeba ohrne nad vším nos a řekne si,že dříve se také zabíjeli zvířata aby se snědli,ale dříve si rodiny pěstovali dobytek sami a na zeleni...Dnes tyto ubohá zvířata trpí víc než si někdo z nás dokáže představit...Nikdo nám nedal to právo je tak neúctivě zabíjet a nechat žít v tak nevyhovujících podmínkách...I kdyby se nad tím zamyslelo malé procento lidí má to účinek...Vše se počítá!!!!Děkuji za to,že tento projekt uvidí již brzy světlo světa!

E.

Děkuji za toto svědectví. Na veganské stezce jsem sice teprve 10 let, ale už se těším, až to bude 20, 30 a více, kdy budu moci také podat své svědectví o tom, že to jde i jinak. Zvláště v této době je velmi důležité změnit svůj postoj k jiným bytostem.

Petr Baxant
369 Kč

Velmi děkuji za vaši práci a odhodlání, které jste vložili do tohoto dokumentu!
Velmi děkuji, že jste promluvili za ty, kteří nemohou...

Stella Doležalová
200 Kč

Záslužný počin. Díky

František Klátil
500 Kč

Jménem všech zvířat i lidí smekám před vaším počinem, ze srdce za něj děkuji a filmu nyní přeji davy publika, schopného a ochotného reflektovat resp. změnit své návyky a jejich dopad na životní prostředí... na spolužití všech živých bytostí, které na tomto světě koexistují.
Ať se daří!

Jiří
1 000 Kč

Prosím, všichni se nad sebou zamyslete. Tak velké utrpení jakékoliv zvěře přeci není nutné. Každý má právo na krásný život ,který si každý z nás dopřává,ale životy zvířat máme v našich rukách.Udělejme s tím něco prosím! Všem co nějakým způsobem pomáhají přeji hodně štěstí a odvahy, děkuju za zvířátka

Milena Bocková
300 Kč

Díky za to co děláte!

Kezi
500 Kč

Jsem veganem už skoro 7 let. Na film si sice nezajdu, protože nechci prohlubovat svůj smutek, ale je pro mě nesmírně důležité, co děláte pro zvířata u nás, a moc si toho vážím. Doufám, že tento film naplní ten veliký potenciál, který podle mě má. Za všechna zvířata děkuju!

Alice Kolihová

Děkuji za vaši práci. Doufám že dokument uvidí co nejvíce lidí.

Tomáš Zatloukal
1 000 Kč

💚

Karla Hlavová
300 Kč