SANANIM


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Pomozte nám se znovu nadechnout!

V ambulantním programu Doléčovacího centra SANANIMu prochází klientky-matky závěrečnou fázi procesu léčby ze závislosti. Absolvují ho spolu se svými dětmi. Program se proto zaměřuje na společné aktivity, při nichž maminky s dětmi tráví společný čas, který prohlubuje a upevňuje jejich vztah, maminkám pomáhá získat větší samostatnost i rodičovské sebevědomí a ony se tak postupně přestávají obávat světa za zdmi odborného zařízení.

vybíráme od 6.9.2021

Léčba závislostí funguje. Podpořte nás prosím!

Darujte prosím našim maminkám a jejich dětem zážitek z první společné dovolené! Děkujeme.
10 000 Kč

přispělo

20 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše děti ještě nikdy nebyly na dovolené

Jsme mámy předškolních dětí, jsme klientky Doléčovacího centra SANANIM, kde procházíme dlouhým procesem léčby ze závislosti. Nyní jsme dostaly možnost strávit s dětmi týden v přírodě v Jizerských horách. Pro většinu z nás je to první společná dovolená!

Chceme dětem dopřát nový zážitek. Díky zajištěnému zázemí budeme mít prostor neřešit běžné denní starosti a naplno se věnovat dětem: hry, tvoření, čtení či výlety. To ve svém důsledku pozitivně ovlivní náš vzájemný vztah. Je to zkušenost, kterou pak přeneseme i do běžného života.

Organizace SANANIM nám zajistila část prostředků, chybí nám peníze na ubytování a dopravu. Pomozte nám se znovu nadechnout!

Pro nás terapeuty z Doléčovacího centra SANANIMu je společný pobyt na horách prostorem, kde můžeme s klientkami navázat mnohem bližší a otevřenější vztah, máme také mnohem více prostoru pro vzájemnou komunikaci a vnímáme ho jako skvělou podporu terapeutického programu. Chceme proto nabídnout maminkám a dětem nový společný zážitek. Pro většinu z nich je to první společná dovolená v životě. Chceme maminkám ukázat svět běžného rodiče jako obohacující a radostný. Během pobytu získají maminky s dětmi mnoho společných zážitků, na které pak mohou s radostí vzpomínat. Ve většině případů je v jejich minulosti spíše hodně bolestných zážitků, které díky těmto novým zkušenostem mohou snadněji překonat.

Léčba závislostí funguje. Podpořte nás prosím!
http://www.sananim.cz/
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za to, co děláte.

Jakub Menčl
1 000 Kč

Maminkám a jejich dětem přeji hezký týden na horách.

Barbora Kratochvílová
1 000 Kč