CZ / EN

Lenka Vagnerová & Company


Sport a volný čas Kultura, umění a historie

Děkujeme za podporu pro naši novou zkušebnu

Po dlouhé cestě pronajímání tanečních sálů a neustálého stěhování rekvizit jsme našli vlastní zkušebnu. Naše LV&C_STUDIO8 je krásným komplexem sálů se zázemím na Praze 8. Chceme zde vytvořit tvůrčí místo, prostor pro setkávání umělců s veřejností, místo, kde budeme pro vás pořádat kurzy, workshopy, otevřené zkoušky, prezentace a aktivity pro školy. Díky vaší podpoře budeme moci sály vybavit a vytvořit tak důstojný a plnohodnotný prostor pro pohybové divadlo a tanec.

vybíráme od 19.8.2021
7 200 Kč

přispělo

7 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naši zkušebnu jsme nazvali LV&C_STUDIO8 (STUDIO 1, STUDIO 2). Je to krásný komplex sálů se zázemím v areálu Na Košince 8, Praha 8. Naše STUDIO 1 díky svým rozměrům, čtvercovému tvaru a nadstandardně vysokému stropu, simuluje velikost jeviště. Je tak ideální k přípravě inscenací i jejich prezentací, ale i k pořádání skupinových tréninků. Menší sál STUDIO 2 je překrásnou zkušebnou s denním světlem, ideální pro lekce nebo zkoušky.
Rádi bychom obě zkušebny vybavili kvalitní aparaturou a osvětlením, taneční podlahou (baletizolem), na míru vyrobenými zrcadly a baletními tyčemi. Rádi bychom rádi akusticky odhlučnili vysoký strop, nakoupili židle pro diváky, výkryty, vybavení na kurzy (karimatky, menší posilovací náčiní), vybavili zázemí sprch a šaten, atd. 
Peníze na vybavení těchto prostor nám ale chybí a bez vybavení bude naše práce i činnosti směřované k vám limitované. Vaše pomoc a podpora jsou pro nás nesmírně důležité. Pomůžou nám prostory vybavit tak, abychom mohli ve zmíněných aktivitách co nejdříve začít. Díky vašemu příspěvku budeme schopni pracovat plnohodnotně a dlouhodobě a také být s vámi v intenzivnějším kontaktu na kurzech, workshopech, nebo představeních.
Současně budeme vděční i za jakoukoliv podporu naší celoroční činnosti. Každý příspěvek nám pomůže zvyšovat kvalitu naší tvorby, která je pro naši uměleckou vizi zásadní.

O všech konkrétních investicích a položkách plynoucích z vaší podpory vás budeme informovat na našem webu www.lenka-vagnerova.cz 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Živá taneční kultura se musí podporovat, navíc pokud se prostředky použijí pro tuto company, není co řešit. zm

Dárce