CZ / EN

Jihomoravská komunitní nadace


TORNÁDO Humanitární pomoc

Materialní pomoc obětem tornáda přímo v místě katastrofy

V Moravské Nové Vsi, v epicentru oblasti zasažené tornádem, sídlí Jihomoravská komunitní nadace, jejíž ředitelka Zlata Maděřičová se svými spolupracovníky koordinuje pomoc obětem. Tito lidé zde žijí a detailně znají nejaktuálnější situaci. Pokud zacílíte podporu na účet nadace, bude využita pro ty nejpotřebnější a nejohroženější. Děkujeme za jakoukoliv pomoc.

vybíráme od 27.6.2021
292 384 Kč

přispělo

102 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
“V osudnou chvíli jsem stála v obýváku u okna, když na mě manžel zavolal, ať se jdu podívat na něco, co jsem nikdy neviděla. Už jsem to ale nestihla, v tom okamžiku se rozbila všechna nová skla, co jsme asi před měsícem měnili a já jen tak tak stihla utéct pod gauč a schovat se tam i se psem.” (Zlata Maděřičová, Jihomoravská komunitní nadace)
 
Nadace má sídlo v Moravské Nové Vsi, kde je i stodola, kde pořádáme akce nejrůznějšího druhu pro místní obyvatele i VIP osobnosti. Tohle vše je v troskách. Moje rodina patří mezi ty šťastnější, nám dům naštěstí nestrhnou, taky nemáme těžká zranění. 
Je tu ale spousta dalších lidí co už tolik štěstí neměli. A právě těm chceme pomoct.

Bez vás to ale nepůjde. 

Jihomoravská komunitní nadace má oproti ostatním výhodu v tom, že velmi dobře zná oběti této traumatické události, a tak může ještě lépe vytipovat lidi, kteří jsou víc znevýhodnění než jiní. 

Všechny peníze dostanou lidé postižení přírodní katastrofou.

Zároveň už teď organizujeme zprostředkování nejen psychologické pomoci, ale i  právního a daňového poradenství lidem z postižených obcí. 

Za Vaši pomoc i solidaritu předem děkujeme.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dokazete to bratia Moravaci!

Diana Uherova
50 €

Ahoj Zlatko,myslím na vás a přispívám alespoň částkou 1000,. Hanka Brazdova

Hana Brazdova
1 000 Kč

Přeji hodně sil!

Marie Štefanidesová
500 Kč

Moc na vas myslime!

Vladislav Valenta
5 000 Kč

Snad to pomuze lidem, kteri to nejvice potrebuji a primo na miste. Dekuji

Ondřej Lasák
2 000 Kč

Jsem s vámi !!!

Hana Trávníčková

Dobrý den Zlato je mi to moc líto co se stalo myslím na vás a na všechny ty postižené lidi držte se. Když si vzpomenu,že před rokem jsme u vás fotila je to hrůza. Opatrujte se.S pozdravem Monika Hlaváčová

Monika Hlaváčová
1 000 Kč

Pondělí
1 000 Kč